Wyszukiwałeś:

Jan X

Kopecky X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jan Kopecky

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

RSME: Sołowow najszyby z Polaków w Rajdzie Ypres

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S2000) zajęli siódmemiejsce w klasyfikacji generalnej Geko Ypres Rally. Jest to najlepszy wynikzałogi Cersanit Rally Team w rajdzie Ypres, w którym kielecko-krakowskiduet startował już po raz szósty.

 

Rajd Bohemia: 11 polskich załóg na liście zgłoszeń

Spora grupa polskich kierowców wybiera się do czeskiej Mlada Boleslav,by wystartować w 38. Rally Bohemia. Najwyżej rozstawiony z Polaków,Leszek Kuzaj w Mitsubishi Lancer Evo X R4, otrzymał numer 18.

 

Rajd Barum: Kopecky wygrywa thriller

To była jedna z najbardziej zaciętych rywalizacji ostatnich lat w RajdowychMistrzostwach Europy oraz serii IRC. Jan Kopecky w Skodzie Fabii S2000 wygrałczeski klasyk - Rajd Barum, z przewagą zaledwie 1,2 s. W pokonanym polu Czechzostawił Freddy Loix'a, startującego w bliźniaczej Fabii.

 

Sołowow: "To za mało na taką konkurencję"

Michał Sołowow i Maciek Baran (Ford Fiesta S2000) wygrali punktacjęMistrzostw Europy w Barum Rally Zlin 2011. W  "generalce" załogaCersanit Rally Team finiszowała na 11 pozycji, a Michał Sołowow przyznał,że Rajd Barum to jedna z najtrudniejszych asfaltowych rund w Europie.

 

Rekordowa lista zgłoszeń na "Polaku"

85 załóg widnieje na liście zgłoszeń LOTOS 70.Rajdu Polski, rundyMistrzostw Europy (ERC), Polski (RSMP) oraz Litwy. Są wśród nichgłówni pretendenci do tytułu mistrza Europy oraz cała polskaczołówka. Polski klasyk, drugi najstarszy rajd świata może pochwalićsię na swój jubileusz najlepszą obsadą spośród dotychczasrozegranych rund mistrzostw starego kontynentu.

 

Lider ERC o 70. Rajdzie Polski

W tym roku czeski duet Jan Kopecký / Pavel Dresler pokazuje wMistrzostwach Europy wprost perfekcyjną formę. Za kierownicą Skody FabiaS2000 w sześciu startach, zanotował pięć wygranych i jedną drugą lokatę.Już od najbliższego piątku na Rajdzie Polski czeka na nich jednakszczególne wyzwanie.

 

Rajd Polski: Kwalifikacje dla Kubicy

Stało się to, czego oczekiwali licznie zgromadzeni kibice na trybunach toru wMikołajkach. Robert Kubica okazał się najszybszy podczas odcinkakwalifikacyjnego, przed 70. LOTOS Rajdem Polski. Mimo prawa wyboru pierwszejpozycji startowej zdecydował, że na odcinki specjalne wyjedzie dopiero jakoczwarty.

 

Kajetanowicz wygrywa 70. LOTOS Rajd Polski

"Lepsza była tylko pierwsza randka z dziewczyną" - powiedział namecie ostatniego odcinka 70. LOTOS Rajdu Polski Kajetan Kajetanowicz,który podczas drugiego etapu zdołał objąć prowadzenie w szutrowymklasyku i dowieźć je do mety. To trzecie zwycięstwo "Kajtka" naMazurach, jednak pierwsze w cyklu ERC.

 

Skoda Fabia R5 zachwyciła czeskiego rajdowca

Jan Kopecky, utytułowany kierowca rajdowy i jednocześnie członek zespołu testującego nową Fabię R5, nie może się doczekać homologacji tej rajdówki. Po testach wyraża się o niej w samych superlatywach.

 

Skoda gotowa na rajdowy sezon 2017

Po rekordowym sezonie w minionym roku, zespół Skoda Motorsportprzygotował niespodziankę również na ten sezon. W barwach fabrycznegoteamu wystartuje eks-kierowca Volkswagena, Andreas Mikkelsen z pilotem AndersemJaegerem. Oprócz niego w barwach czeskiej marki wystartują PontusTidemand i Jonas Andersson, Jan Kopecky? i Pavel Dresler.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Jan Kopecky".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019