Wyszukiwałeś:

Janusz X

Kulig X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Janusz Kulig

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

A jednak Kulig...

28. Rajd Warszawski już za nami.

 

Pomnik Kuliga i Bublewicza odsłonięty na "kostce" walimskiej

Pomnik dwóch wybitnych polskich rajdowców: najbardziejutytułowanego Mariana Bublewicza i trzykrotnego mistrza Polski Janusza Kuligaodsłonięto w sobotę przy wyjeździe z Walimia - informuje Gazeta WyborczaWrocław.

 

Do mistrzostwa Europy zabrakło 2 punktów

Michał Sołowow z pilotem Maciejem Baranem zdobyli w niedzielę tytułrajdowych wice-mistrzów Europy. Polacy swój sukcesprzypieczętowali w ostatniej rundzie cyklu, zajmując trzecie miejsce wefrancuskim Rajdzie Antibes. Duetowi startującemu w Peugeocie 207 S2000zabrakło zaledwie dwóch punktów do lidera klasyfikacji, WłochaLuci Rossettiego.

 

RME: "Życiówka" Sołowowa

Wicemistrzowie Europy Michał Sołowow i Maciek Baran (Peugeot 207 S2000)wygrali Istanbul Rally – drugą rundę Rajdowych Mistrzostw Europy. Byłoto drugie w historii zwycięstwo Polaków w tureckim rajdzie.

 

Rathe: "Jestem zdziwiony decyzją Subaru"

"Pragnę poinformować, że dwa dni po wygranym Rajdzie Elmot dowiedziałemsię od dyrekcji SPRT, w sposób co najmniej dziwny, że nie pojadę zKajetanem Kajetanowiczem dalszej części sezonu. W zasadzie nie podano mikonkretnych powodów" - mówi w oświadczeniu dotychczasowyjego pilot, Jacek Rathe.

 

Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

Wielicki Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza będzie w tym roku(dokładnie w niedzielę 6 marca) rozegrany po raz piąty, więc to będzieskromny jubileusz tych zawodów. Ogólnopolski superoes wpożyteczny sposób wypełni kilkutygodniową przerwę między dwiemapierwszymi rundami Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – zauważaEdmund Oprocha, prezes Automobilklubu Krakowskiego.

 

10 rocznica tragicznej śmierci Janusza Kuliga

Janusz Kulig, kierowca rajdowy, który jeździł bardzo szybko izachwycał fanów. Stał się legendą polskiego sportu motorowego.Kibice go kochali, rywali szanowalei i traktowali jak przyjaciela. Odszedłnagle... 10 lat temu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Janusz Kulig".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019