Wyszukiwałeś:

Jari X

Matti X

Latvala X

. Znaleziono 71 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jari Matti Latvala

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 71 wszystkich):

WRC: Latvala ograł Mistrza Świata

Fin Jari-Matti Latvala (Ford Focus WRC) wygrał Rajd Sardynii, szóstąeliminację Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. Po raz pierwszy od początku tegosezonu zwycięzcą nie został Sebastien Loeb, który ostateczniezakończył szutrową rundę poza podium.

 

Rajd Polski: Ford testuje na Mazurach

Kolejny i ostatni z dwóch zespółów fabrycznych mającychrealne szanse na sięgnięcie po tytuł mistrzowski WRC rozpoczął testy przedRajdem Polski. Po Citroenie, na mazurskich szutrach unosi się kurz za FocusamiWRC Jari-Matti Latvala i Mikko Hirvonena.

 

Rajd Australii: Latvala na czele

Jari-Matti Latvala (Ford Focus) prowadzi po pierwszym etapie Rajdu Australii,dziesiątej eliminacji samochodowych mistrzostw świata. Fiński kierowcawyprzedza zaledwie o 2,2 s Francuza Sebastiena Ogiera (Citroen C4).

 

WRC: Ford odbudował wrak, a Latvala nim wystartuje

12-krotne dachowanie na dystansie 200 m. Tak mniej więcej wyglądałanajpoważniejsza kraksa Jari-Matti Latvali w ubiegłorocznym Rajdzie Portugalii.Choć wówczas z samochodu został wrak, teraz ten sam model wystartuje wRajdzie Szwecji, otwierającym sezon 2010 w WRC.

 

WRC: Latvala najszybszy w Nowej Zelandii

Kierowca Forda, Fin Jari-Matti Latvala (Ford Focus) wygrał Rajd Nowej Zelandii.Podium uzupełnili kierowcy Citroena - Sebastien Ogier i Sebastien Loeb.

 

WRC: Fin obronił Finlandię

Mikko Hirvonen (Ford) i Sebastien Loeb (Citroen) przed startem Rajdu Finlandiiwskazywani byli na głównych pretendentów do wygrania 60. edycjitego szutrowego klasyka. Rajd wygrał Jari-Matti Latvala (Ford), którypogodził czołówkę WRC.

 

WRC: Top 10 wygranych o "cień zderzaka"!

W niedawno zakończonym Rajdzie Jordanii jego zwycięzca Sebastien Ogier(Citroen) był zaledwie o 0,2 s. szybszy od drugiego na mecie Jari-Matti Latvali(Ford). Z tej okazji niemiecki portal rallye-magazin.de przygotował listę 10najbardziej zażartych rozstrzygnięć w historii WRC.

 

Latvala: "Walka o tytuł rozstrzygnie się przed końcem rajdu"

Media pompują atmosferę przed finałowym starciem Sebastiena Loeba i MikkoHirvonena o tytuł mistrza świata. Swoje trzy grosze postanowił dorzucićdrugi z kierowców Forda, Jari Matti Latvala, który tej walceprzepowiada interesujące zakończenie.

 

Rajd Wlk. Brytanii: Przewidywalność Latvali

Jari-Matti Latvala przed rozpoczęciem Rajdu Wielkiej Brytanii twierdził, żewalka o tytuł tegorocznego mistrza świata WRC rozstrzygnie się przedzakończeniem rajdu. Fin nie mylił się. Zarówno Sebastien Loeb jak iMikko Hirvonen oboje nie ukończyli ostatniej rundy tego sezonu. Ubukmacherów Latvala mógł również postawić dużepieniądze na siebie, bowiem właśnie to on okazał się najszybszym kierowcąw walijskich lasach.

 

Latvala: W Fordzie Solberg, Ostberg albo Tanak

Ford zostaje w WRC na sezon 2012. Jari-Matti Latvala będzie numerem 1.Partnerem Fina w zespole Petter Solberg, Mads Ostberg albo Ott Tanak. Tak wskrócie można zrelacjonować wywiad Latvali z amerykańską stacjąradiową Tech House & Speed.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Jari Matti Latvala".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019