Wyszukiwałeś:

Jazz X

Hybrid X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jazz Hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Nowa hybryda Hondy

Na pierwszy rzut oka samochód wygląda identycznie jak Honda Airwave, czylinietypowe kombi przeznaczone na rynek azjatycki. Zapowiedzi rynkowesugerowałyby także, iż jest to wersja po face-liftingu przygotowana narocznik modelowy 2009. Tak jednak nie jest.

 

Paryskie nowości Hondy

Opisywane już w naszym serwisie nowe generacje Hondy Insight oraz Jazz niebędą jedynymi nowościami na stoisku Hondy podczas paryskiej wystawy.Japoński koncern pokaże ponadto model Civic Hybrid po liftingu, koncepcyjnyCR-Z Hybrid Sports oraz napędzany ogniwami paliwowymi FCX Clarity.

 

Premiery eko-aut przyszłości

Kilka dni temu przedstawiliśmy nowości samochodowe na rok 2010. Terazprezentujemy zestawienie samochodów przyjaznych środowisku, którew ciągu najbliższych lat mają zdominować rynek motoryzacyjny na świecie.

 

Kolejna hybryda Hondy

Miejska Honda Jazz będzie kolejnym modelem w palecie japońskiego producenta,za którego napęd odpowiedzialny będzie układ hybrydowy. Premiera jużza nieco ponad miesiąc na wystawie w Paryżu.

 
 

Mała elektryczna Honda

Honda jest kolejnym producentem, który staje w blokach startowych dowyścigu, w którym rywalizować będą pojazdy napędzane wyłączniesilnikiem elektrycznym. Na wystawie w Los Angeles pokazany został koncepcyjnyjeszcze model Fit EV, który do sprzedaży ma jednak trafić już w 2012roku.

 

Honda Jazz Hybrid w sprzedaży

Najmniejszy model japońskiej firmy w wersji hybrydowej właśnie wchodzi narynek razem z konwencjonalną wersją odnowionego auta. Jazz Hybrid zostałpokazany na ubiegłorocznych targach w Paryżu.

 

Honda Jazz Hybrid

 

Honda Jazz Hybrid w mieście - mojeauto.tv

 

Wątek na forum: Cztery nowe hybrydy Toyoty

"Toyota Yaris HSD będzie pierwszym na świecie masowo prdukowanym autem hybrydowym z segmentu B" a Honda Jazz/Fit IMA Hybrid nie należy do tego segmentu ?? ~pawian

 

Toyota gromi, ma najwięcej eko-modeli

Chcesz być eko "pełną gębą" i poszukujesz dla siebieekologicznego samochodu? Ale nie takiego, który tylko mało pali iemituje niewielkie ilości CO2 do atmosfery, ale jest przyjazny środowisku wcałym swoim cyklu życiowym. Wybór jest dość prosty i sprowadza siędo koncernu Toyota i technologii hybrydowej. Choć są także wyjątki od tejreguły...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Jazz Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019