Wyszukiwałeś:

Jean X

Eric X

Vergne X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jean Eric Vergne

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Toro Rosso: Vergne pojedzie w piątki

Kolejny protegowany przez markę Red Bull młody kierowca wyścigowy Jean-EricVergne, będzie uczestniczył w piątkowych treningach zespołu Toro Rosso.21-letni Francuz zaliczy sesje w trzech z czterech ostatnich weekendówGrand Prix sezonu 2011.

 

Skład kierowców Torro Rosso na 2012 rok

Zespół Toro Rosso przedstawił skład kierowców na przyszłysezon. Ku zaskoczeniu wszystkich, ani Jaime Aquersuari, ani Sebastien Buemi nie będą reprezentować barw Toro Rosso w przyszłym sezonie.

 

Verva Street Racing: Święto fanów motoryzacji w stolicy

W sobotę warszawski plac Teatralny zamienił się w uliczny tor, naktórym fani motoryzacji mogli zobaczyć ponad 200 samochodów,których próżno szukać jeżdżących po naszych drogach. Przezkilka godzin w centrum Warszawy czuć było zapach benzyny i swąd palonejgumy. Cytując klasyka: "to co tygryski lubią najbardziej".

 

Ci kierowcy zarabiają najwięcej!

Każdy chciałby wejść w ich skórę choć na jeden dzień. Każdychciałby  poczuć jak to jest być jednym z elity "najlepszychkierowców na świecie". Każdy marzy by korzystać z ich życia,przywilejów i statusu społecznego oraz zarabiać tyle co oni, a niektórzy dostają ogromne wypłaty.

 

Syn legendarnego kierowcy rajdowego dołącza do F1

Syn Carlosa Sainza, dwukrotnego mistrza  świata i zwycięzcy Rajdu Dakar w 2015 roku będzie reprezentował zespół Toro Rosso w F1. Jego partnerem będzie  17-letni, belgijski kierowca  Max Verstappen.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Jean Eric Vergne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019