Wyszukiwałeś:

Jean X

Todt X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jean Todt

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

FIA: Todt potwierdza kandydaturę

Były szef zespołu Formuły 1 Ferrari 63-letni Francuz Jean Todt potwierdził,że zgodzi się na kandydowanie na prezydenta Międzynarodowej FederacjiSamochodowej (FIA) podczas zaplanowanych na październik wyborów. RywalemFrancuza w wyborach będzie Ari Vatanen, rajdowy mistrz świata.

 

Kampania w FIA: Oskarżenia i insynuacje

Ari Vatanen i Jean Todt zamierzają w październiku ubiegać się o fotelprezydenta FIA. Kampania zaczyna się od oskarżeń i insynuacji.

 

Jean Todt nowym prezydentem FIA

Zgodnie z przypuszczeniami zagranicznych komentatorów Jean Todt zostałnastępcą Maxa Mosleya na stanowisku prezydenta Międzynarodowej FederacjiSamochodowej FIA.

 

F1: Briatore szykuje zemstę

Flavio Briatore zamierza pozwać Nelsona Piqueta do sądu. To efekt afery,która zmiotła Briatore ze świata Formuły 1.

 

Todt: Idonezja w F1 jeszcze nie teraz

Nowy prezydent FIA Jean Todt póki co nie wyobraża sobie wyścigu o GrandPrix Indonezji, choć taki kierunek ekspansji królowej motosportuchętnie widziałby Bernie Ecclestone, szef Formuły 1.

 

Todt: Wyścig F1 w Afryce? Może za 5 lat

Przez kolejne trzy, do pięciu lat szef FIA Jean Todt nie zamierza nawetzastanawiać się nad zorganizowaniem wyścigu w jednym z krajówafrykańskich. "Kalendarz F1 i tak jest już obszerny" - tłumaczybyły szef zespołu Ferrari.

 

Jean Todt z wizytą w Krakowie

Ceremonia rozdania nagród FIA Strefy Europy Centralnej (CEZ) towydarzenie podsumowujące sezon sportu samochodowego i kartingowego w EuropieŚrodkowej. Gala CEZ każdorazowo gości w innym kraju. W sezonie 2010, po kilkulatach przerwy, zaszczyt jej zorganizowania ponownie przypadł Polsce. Gościemspecjalnym wydarzenia był Jean Todt, prezes Międzynarodowej FederacjiSamochodowej (FIA).

 

Todt: "Pracujemy nad elektrycznymi bolidami"

Prezydent Światowej Federacji Samochodowej - FIA, Jean Todt powiedział wjednym z ostatnich wywiadów, że jego organizacja zamierza uruchomićserię wyścigów samochodów o napędzie elektrycznym. Formuła 1na prąd ma szanse ruszyć już w 2013 roku.

 

Mitsubishi wróci do motosportu...

... pod jednym warunkiem. FIA musi stworzyć serię wyścigów, wktórej startować będą auta z napędem elektrycznym.

 

Mitsubishi i elektryczne F1

Mitsubishi jest skore do pracy nad technologią napędu elektrycznego,który będzie mógł być używany w samochodach Formuły 1.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Jean Todt".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019