Wyszukiwałeś:

Jeepster

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jeepster

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Słaby Gladiator

Marka Jeep należąca do grupy Chrysler odłożyła na bok swój szturm nasegment kompaktowych pickupów. Szefowie koncernu długo zastanawiali się nadwprowadzeniem do produkcji modelu Gladiator, który po raz pierwszy pokazałsię w 2005 roku na targach w Detroit.

 

Wiemy, jak będzie nazywał się nowy Jeep

Amerykański producent SUV-ów i terenowych gigantów swójnajnowszy model zbuduje w oparciu o Fiata 500X. Wraz z tym modelem markapowraca do korzeni.

 

Te nowości pojawią się w 2014 roku

mijających dwunastu miesięcy, ale i odpowiedni moment, by spojrzeć uważniena tę najbliższą przyszłość. A w tej czeka nas kilkadziesiąt premiercałkowicie nowych bądź gruntownie zmodernizowanych modeli. Zapraszamy dokrótkiej wędrówki po najciekawszych nowościach 2014 roku, jakiespróbują podbić polski rynek aut nowych.

 

Najmniejszy Jeep wchodzi do gry!

Już jutro powinniśmy się doczekać oficjalnego debiutu nowego Jeepa. Będzieto najmniejszy i zarazem najtańszy samochód w gamie. Czy takisamochód pomoże podnieść słupki sprzedaży?

 

Nowe małe Jeepy na horyzoncie

Marka Jeep, rozochocona dobrymi wynikami sprzedaży modeli Renegade i Cherokee,chce pójść za ciosem i zaoferować kolejne dwa niewielkie auta.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019