Wyszukiwałeś:

Jerzy X

Dudek X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jerzy Dudek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Wątek na forum: Jerzy Dudek na służbie

Jurek Dudek do Realu miał isć, a widze ze został zwykłym radarowcem heheh ~otto

 

Wystartował Volkswagen Castrol Cup

W miniony weekend na torze Poznań odbyła się pierwsza eliminacja seriiVolkswagen Castrol Cup. W pierwszym wyścigu zwyciężył były mistrzeuropejskiego pucharu Scirocco R-Cup, Mateusz Lisowski z otoMoto Teamu.Popołudniowy wyścig wygrał Jan Kisiel.

 

Jerzy Dudek jako kierowca wyścigowy?

Czy Jerzy Dudek pójdzie w ślady Adama Małysza i zakończeniu karierysportowej przesiądzie się do sportowego auta? Dudek pierwsze próby majuż za sobą i to całkiem udane. Startując gościnnie w pierwszej eliminacjiserii wyścigowej Volkswagen Castrol Cup zajął 13. miejsce.

 

Dudek i Saleta za kierownicą Golfa

Podczas ostatniej eliminacji Volkswagen Castrol Cup na torze w Poznaniu w rolikierowców Vip wcielili się między innymi Jerzy Dudek oraz PrzemysławSaleta. Na konferencji prasowej zdradzili swoje odczucia z toru wyścigowego.

 
 

Volkswagen Castrol Cup - czas podsumowań

Można śmiało stwierdzić, że Polska ma serię wyścigową, któramoże wzbudzać zainteresowanie w Europie. Volkswagen Racing Polska szuka jużkierowców na przyszły sezon, a nim ten nastąpi, to warto podsumowaćpierwszą edycję VCC i przytoczyć ciekawe liczby.

 

Jak bezpiecznie wrócić z wakacji - radzą kierowcy Volkswagen Castrol Cup

Ostatni weekend sierpnia już od kilku lat jest objęty policyjną akcją"Bezpieczne powroty z wakacji". W tym roku także kierowcy pucharuVolkswagen Castrol Cup, z Jerzym Dudkiem na czele, postanowili podzielić sięswoimi doświadczeniami i poradami w jaki sposób bezpieczniewrócić z letniego wypoczynku.

 

Jerzy Dudek kontra Nissan 370Z Nismo

 

Jerzy Dudek kontra Nissan 370Z Nismo. Co będzie szybsze? Czy piłka kopnięta przez naszego najsłynniejszego bramkarza, czy też japońska rakieta?

 

Jerzy Dudek szybszy od Nissana 370Z Nismo

Jerzy Dudek kontra Nissan 370Z Nismo. Czy w takim pojedynku nasz najsłynniejszybramkarz ma jakiekolwiek szanse? Jeśli do ręki weźmie piłkę, okazuje się,iż nie stoi na straconej pozycji.

 

Nadchodzi kolejny sezon Volkswagen Golf Cup

24 kwietnia na niemieckim torze Oschersleben rozegrana zostanie pierwsza z 6rund tegorocznego Volkswagen Golf  Cup. W stawce zobaczymy 24kierowców z dziesięciu krajów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Jerzy Dudek".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019