Wyszukiwałeś:

Jetta X

Hybrid X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jetta Hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Hybrydowa Jetta

Volkswagen zamierza na poważnie dołączyć do grona koncernów,które rywalizują o klienta, chcącego żyć w zgodzie z ekologią. Nawystawie w Los Angeles zadebiutowała właśnie hybrydowa wersja VolkswagenaJetta, która na europejskim rynku pojawi się w pierwszych miesiącachnadchodzącego roku.

 
 

Volkswagen Jetta Hybrid

 

Volkswagen na targach w Los Angeles zaprezentował produkcyjną wersję Jetty Hybrid. Tutaj możecie poznać zasadę działania hybrydowego zestawu napędowego.

 

Polska premiera: Volkswagen Jetta Hybrid

Volkswagen od dawna toczy walkę z Toyotą o miano największego producentasamochodów na świecie. Rywalizacja na różnych poziomachpowodowała, że raz najlepsza okazywała się Toyota, raz Volkswagen.Japoński producent rządził niepodzielnie w segmencie aut hybrydowych. Tomoże się jednak zmienić za sprawą Jetty Hybrid. Ale czy na pewno?

 
 
 

Volkswagen Jetta Hybrid: Bez przechwałek

Producenci samochodów przyzwyczaili nas do tego, że zwykle robiąwielkie "halo" nawet gdy wprowadzają technologię, którąkonkurencja ma już od bardzo dawna. Mało kto zanotował, że Volkswagen odpewnego czasu ma w gamie modelowej samochód z napędem hybrydowym.Czyżby nie było się czym chwalić?

 

Wątek na forum: Volkswagen Jetta Hybrid: Bez przechwałek

A golf hybrydowym jest wogle w planach najblizszyvh? ~kks

 

Volkswagen Jetta po zmianach

Volkswagen Jetta, najważniejszy model niemieckiego koncernu na rynkuamerykańskim i zwany w związku z tym czasami "amerykańskim Golfem",na rozpoczynającej się w tym tygodniu wystawie w Nowym Jorku zostaniezaprezentowany w odświeżonej formie.

 

Nowa Jetta już w polskich salonach

Volkswagen Jetta, czyli czterodrzwiowa wersja kompaktowego Golfa, przeszłaniedawno modernizację. Dealerzy Volkswagena w Polsce rozpoczęli jużsprzedaż nowego sedana.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Jetta Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019