Wyszukiwałeś:

Jetta

. Znaleziono 232 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jetta

Spróbuj też wyszukać: Honda Civic octavia lexus 250

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 232 wszystkich):

Jetta z nowymi silnikami

Na rynku niemieckim już dostępne. Mowa o dwóch nowych wersjach silnikowych zjednostką benzynową o pojemności 1,4 oraz o dwulitrowym dieslu zpiezotechnologią, a wszystko to w modelu Volkswagen Jetta.

 

VW Jetta - "Zielony" Samochód Roku

Jury "Green Car Journal" przyznało Volkswagenowi Jetta TDICleanDiesel tytuł " Green Car of the Year". Stworzona przezinżynierów VW technologia CleanDiesel należy do najbardziejproekologicznych na świecie.

 

Nowy Volkswagen Jetta debiutuje

Na ulicach Nowego Jorku debiutuje właśnie nowa generacja Volkswagena Jetta.Pierwsze wrażenie - sedan zdecydowanie odróżnia się od Golfa,który przecież jest protoplastą tego modelu.

 

Volkswagen Jetta: Między Golfem a Passatem

Volkswagen Jetta jest na świecie znana i lubiana. Do tej pory razem zpoprzednimi generacjami sprzedano ponad 9,6 miliona egzemplarzy tego modelu.Nowa Jetta odcina się od Golfa i upodabnia do Passata oraz wjeżdża z impetemna polski rynek.

 

Hybrydowa Jetta

Volkswagen zamierza na poważnie dołączyć do grona koncernów,które rywalizują o klienta, chcącego żyć w zgodzie z ekologią. Nawystawie w Los Angeles zadebiutowała właśnie hybrydowa wersja VolkswagenaJetta, która na europejskim rynku pojawi się w pierwszych miesiącachnadchodzącego roku.

 

Wątek na forum: Volkswagen Jetta: Między wódką, a zakąską

Chcecie czy nie chcecie, ale VOLKSWAGEN JEST NAJLEPSZĄ MARKĄ w segmencie popularnych producentów! A jetta jest najlepszym kompaktowym sedanem. Dziwi mnie to że w Polsce panuje uwielbienie Skody Octavii, która z dobrym silnikiem i wyposażeniem jest niewiele tańsza od Jetty !!! Rozumiem zakup najta...

 

Volkswagen Jetta po zmianach

Volkswagen Jetta, najważniejszy model niemieckiego koncernu na rynkuamerykańskim i zwany w związku z tym czasami "amerykańskim Golfem",na rozpoczynającej się w tym tygodniu wystawie w Nowym Jorku zostaniezaprezentowany w odświeżonej formie.

 

Nowa Jetta już w polskich salonach

Volkswagen Jetta, czyli czterodrzwiowa wersja kompaktowego Golfa, przeszłaniedawno modernizację. Dealerzy Volkswagena w Polsce rozpoczęli jużsprzedaż nowego sedana.

 

Volkswagen Jetta po face-liftingu w Polsce

Diabeł tkwi w szczegółach. Takie wnioski wyciągamy po pierwszymkontakcie z nowym Volkswagenem Jetta, który tak naprawdę nowy jest tylkoz nazwy. Wersja po face-liftingu wjeżdża właśnie na polskie drogi. Zobacz,co zmieniło się w modelu przeznaczonym na rocznik 2015.

 

Volkswagen Jetta 2015 - ceny

Odświeżona wersja Volkswagena Jetta przeznaczona na rok 2015 jest jużdostępna w polskich salonach. Auto kosztuje od 69 290 złotych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019