Wyszukiwałeś:

Jota

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jota

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Urus pokona Enzo?

Włoska stajnia z Sant Agata nie należy raczej do tych producentów,którzy na siłę próbują wyszukiwać dla siebie niszy. Firmapowstała między innymi po to by rywalizować z Ferrari i patrząc na historięlepiej lub gorzej się to udawało.

 

Gorące Lambo w arktycznym mrozie

Następca Lamborghini Murcielago jest już prawie gotowy. Świadczą o tymzdjęcia, które ukazują samochód podczas testów warktycznym klimacie Skandynawii.

 

Lamborghini Jota znów się ujawniło

Wiadomo, że od dłuższego czasu jest przygotowywany następca LamborghiniMurcielago. Z południa Europy napływają kolejne zdjęcia modelu Jota,który wypełni lukę.

 

Nowa ekstraklasa mocy

Zbrojenie w najbardziej emocjonującej klasie samochodów zapowiada się wprzyszłych latach naprawdę ciekawie. Oprócz tego większej mocy iszybkości nowe super-auta mają być także lżejsze i oszczędniejsze.

 

Pierwsze gwiazdy targów IAA 2011

Choć międzynarodowe targi IAA we Frankfurcie nad Menem odbędą się dopiero wprzyszłym roku, my postanowiliśmy już pogrzebać w portfolioproducentów, by sprawdzić, co takiego szykują swoim klientom w Europiena kolejne lata.

 

Zapowiedź nowego Lambo

Lamborghini postanowiło ponownie zabawić się w kotka i myszkę ze swoimifanami. Zaprezentowano pierwsze zdjęcie nowego auta, a właściwie jegofragmentu, z którego tak naprawdę nic nie wynika.

 

Druga odsłona tajemniczego Lamborghini

Włoski producent sportowych aut kontynuuje swoją zabawę z fanami. Właśnieopublikowano drugą zapowiedź modelu, który w całości po raz pierwszyzostanie zaprezentowany na zbliżających się targach w Paryżu.

 

Lamborghini Jota razy dwa

Dwa zamaskowane Lamborghini (prawdopodobnie Jota) zostały przyłapane natorze Nurburgring. Jeden ze spojlerem, drugi bez. Czyżby włoska stajniarozważała opcję Superleggera?

 

Nie będzie Lamborghini Jota w Paryżu

Ostanie spekulacje na temat nowego modelu Lamborghini i prezentowane coraz tonowsze "teasery" przed targami w Paryżu nieco się kłócą.

 

Znana (?) nazwa następcy Murcielago

Lamborghini zarejestrowało właśnie w amerykańskim urzędzie patentowymnazwę Aventador.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019