Wyszukiwałeś:

Juke X

R X

. Znaleziono 113 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Juke R

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 113 wszystkich):

Nissan Juke-R potwierdzony

W zeszłym tygodniu informowaliśmy o plotce, która mówiła, żer>Nissan w tajemnicy pracuje nad modelem "Super Juke". Dziś jużr>japoński koncern oficjalnie potwierdza hardcorową wersję modelu Juke -r>Juke-R.

 

Nissan Juke-R w pełnej krasie

Nissan zaprezentował finalną wersję samochodu, o którym w ostatnim r>czasie mówi się najwięcej. Oto przed Wami Nissan Juke-R w pełnej r>okazałości.

 

Nissan Juke-R już prawie gotowy

Nissan Juke-R - pretendujący do miana najszybszego crossovera świata - już wr>listopadzie wyjedzie na oficjalne testy na torze.

 

Nissan Juke-R wyjechał z garażu

Nissan Juke-R to auto, które powstanie w dwóch egzemplarzach.r>Jeden egzemplarz będzie przeznaczony do ruchu lewostronnego, a drugi do r>prawostronnego. Po paru tygodniach podsycania informacji na ten temat wreszcier>możemy zobaczyć przez chwilę jak jeździ to auto.

 

Nissan Juke-R jako Safety Car

Podczas 24-godzinnego wyścigu w Dubaju najbardziej szalony projekt Nissana wr>ostatnich latach, czyli Nissan Juke R pojawi się na starcie jakor>samochód bezpieczeństwa.

 

Nissan Juke-R ośmiesza superauta

W przeciągu ostatniego pół roku Nissan wraz z firRML i Europejskim r>Centrum Technologicznym Nissana budował hardcorowego Juke-R. Żeby nie byćr>gołosłownym Juke-R pokazał swój potencjał w Dubaju.

 

Nissan Juke-R po raz pierwszy w Polsce!

Juke-R to auto, które zrodziło się w otchłani piekieł, a wykuwał je r>potomek Hefajstosa. Tak mogłaby rozpoczynać się baśń, gdyby tenr>samochód pochodził ze świata fantazji. Ten model jednak tor>rzeczywistość i będzie go można podziwiać w Polsce!

 

Pierwszy seryjny Nissan Juke-R

Nissan poinformował, że pierwszy egzemplarz Nissana Juke-R w wersji r>produkcyjnej opuścił fabrykę. To trzeci egzemplarze tego hardcore'owego r>auta, pierwszy przeznaczony do jazdy po drogach publicznych.

 

Nissan Juke-R - mały szatan prosto z Goodwood

Ponad pół tysiąca koni mechanicznych, zgromadzonych pod skorupą r>malutkiego crossovera? Odpowiedź może być tylko jedna - inżynierowie r>Nissana znowu powariowali. Nissan Juke-R powstał w kolejnej, jeszcze szybszejr>wersji.

 

17 sztuk piekielnego Nissana Juke-R

Nissan Juke R to jeden z najbardziej absurdalnych projektów autorstwar>seryjnego producenta aut. 600 szatańskich rumaków mechanicznych, r>zaklętych w czarnym jak węgiel nadwoziu kosmicznego crossovera - takich autr>powstanie tylko 17 sztuk!

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Juke R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019