Wyszukiwałeś:

Juke

. Znaleziono 236 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Juke

Spróbuj też wyszukać: juke spalanie nissan juke juke n-tec

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 236 wszystkich):

Juke: Nowy crossover Nissana

Na miesiąc przed zaplanowaną na 10 lutego globalną prezentacją dlamediów Nissan już dziś potwierdza nazwę małego crossovera tej marki.Sprzedaż Nissana Juke rozpocznie się w październiku, po globalnej premierzena marcowym Salonie Motoryzacyjnym w Genewie.

 

Nissan Juke: Po prostu fajny

Nissan rzucił wyzwanie wszystkim nudnym samochodom, których niestety nanaszych drogach co nie miara. Jeśli szukasz dla siebie nietypowo, a wręczkontrowersyjnie wyglądające auto, to nie możesz choćby nie pojawić się wsalonie Nissana. Sprawdziliśmy, czy - poza designem - Nissan Juke ma jednakcoś więcej do zaoferowania.

 

Nissan Juke-R już prawie gotowy

Nissan Juke-R - pretendujący do miana najszybszego crossovera świata - już wlistopadzie wyjedzie na oficjalne testy na torze.

 

Nissan Juke-R ośmiesza superauta

W przeciągu ostatniego pół roku Nissan wraz z firmą RML i Europejskim Centrum Technologicznym Nissana budował hardcorowego Juke-R. Żeby nie byćgołosłownym Juke-R pokazał swój potencjał w Dubaju.

 

Wątek na forum: Nissan Juke-R ośmiesza superauta w Dubaju

Ale ściema. Dla mnie to wygląda dokładnie odwrotnie: Juke ośmiesza się przy superautach. Panowie: Juke dla żony, sami kupujcie Gallardo. ~Rex

 

Nissan Juke-R po raz pierwszy w Polsce!

Juke-R to auto, które zrodziło się w otchłani piekieł, a wykuwał je potomek Hefajstosa. Tak mogłaby rozpoczynać się baśń, gdyby tensamochód pochodził ze świata fantazji. Ten model jednak torzeczywistość i będzie go można podziwiać w Polsce!

 

Pierwszy seryjny Nissan Juke-R

Nissan poinformował, że pierwszy egzemplarz Nissana Juke-R w wersji produkcyjnej opuścił fabrykę. To trzeci egzemplarze tego hardcore'owego auta, pierwszy przeznaczony do jazdy po drogach publicznych.

 

Nissan Juke: Ekstrawagancki odmieniec

Pierwsze spotkanie z tym modelem rodziło różne pytania, w tym tonajistotniejsze. Czy ekstrawagancki wygląd opłaci się, czy też Nissanbędzie żałował aż tak radykalnego kroku. Dziś, z ponad dwuletniejperspektywy, można pokusić się już o odpowiedź, która dla Nissanabrzmi nadzwyczaj pozytywnie. Postanowiliśmy zatem przyjrzeć się raz jeszcze,w czym tkwi fenomen Nissana Juke.

 

Nissan Juke Nismo RS: Dakar na co dzień

Malutki SUV o dziwacznych kształtach plus mocny silnik, napęd na przódi wyzywające ospojlerowanie - na pozór Nissan Juke Nismo RS jest abstrakcyjną kompozycją. Ma jednak niezaprzeczalny dar przekonywania.

 

Milionowy egzemplarz Nissana Juke

Osiem lat po debiucie pierwszego miejskiego crossovera Nissana, z linii produkcyjnej zakładów w Sunderland zjechał milionowy Juke. Nowy egzemplarz powstaje w brytyjskiej fabryce średnio co 105 sekund.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019