Wyszukiwałeś:

Jumpy

. Znaleziono 100 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Jumpy

Spróbuj też wyszukać: expert Jumpy 2006 doblo maxi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 100 wszystkich):

Wszystko o samochodach Citroen Jumpy

Citroen Jumpy to model z segmentu małych aut dostawczych. Powstał w ramach wspólnego programu grupy PSA Peugeot Citroen i Fiata. Citroen Jumpy jest więc zarówno kuzynem, jak i konkurentem dla takich modeli jak Peugeot Expert i Fiat Scudo. Dostępny jest w kilku konfiguracjach ładowności oraz przes...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 
 

Citroen Jumpy: Całkiem fajne auto

4.5 Za takie pieniądze to jest naprawdę fajnysamochód za przykładowo VW T4 trzeba dać dużo więcej więc nie ma sensuprzepłacać Jumpy jest równie dobry i niezawodny .

 

Kolejna, dostawcza trójka z Sevel

Koncern PSA i Fiat wspólnie zaprezentowali najnowszą linię lekkichsamochodów dostawczych opartych na tej samej płycie podłogowej. Wyprodukowanew fabryce Sevel/Francja: Fiat Scudo, Peugeot Expert i Citroen Dispatch/Jumpydostępne będą w sprzedaży od drugiej połowy stycznia 2007 roku.

 

Jumpy, Expert, Scudo - auta dostawcze roku 2008

Projekt koncernów PSA i Fiat wzmacnia pozycję obu firm w segmencie autużytkowych. Bliźniacze modele obu producentów Jumpy, Expert i Scudo zostaływybrane "Samochodami dostawczymi roku 2008".

 

Jumpy też z kratką

Citroen Jumpy jest kolejnym modelem w gamie francuskiej marki, któryuzyskał homologację ciężarową. Dzięki temu przy zakupie tego auta, jak ipaliwa do niego będzie można odliczyć 100% podatku VAT.

 

Niebezpieczne styki w Citroenie Jumpy

Nieprawidłowe poprowadzenie przewodu powrotnego paliwa w Citroenie Jumpy możew ostateczności doprowadzić nawet do pożaru w komorze silnika.

 

Usterki w Citroenach jak u Peugeota

Niedawno informowaliśmy o rozpoczęciu kampanii serwisowej związanej zmożliwymi usterkami w Peugeocie 807 oraz Expert. Identyczną akcję rozpocząłwłaśnie Citroen z dwoma bliźniaczymi modelami - C8 oraz Jumpy.

 

Citroen Jumpy: fajne wozidło

4 Jeżdżę Jumpy 10 lat i jestem zadowolony

 

Osobowe busy na bakier z bezpieczeństwem

Niezależna instytucja Euro NCAP tym razem wzięła się za bezpieczeństwo,jakie zapewniają swoim podróżnym oraz pieszym minibusy. Przeprowadzonetesty zderzeniowe wykazały, że poziom bezpieczeństwa tego typu aut jest naniższym poziomie niż typowych aut osobowych. Jedynie Ford Transit Custom zcałej grupy rozbitych modeli zasłużył na maksymalną ocenę pięciugwiazdek.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018