Wyszukiwałeś:

Junior X

WRC X

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Junior WRC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

WRC: Sardynia dla Loeba, znakomity Kościuszko!

40. Tyle zwycięstw ma już na swoim koncie Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC).Francuz w ostatni weekend wygrał Rajd Sardynii, szóstą eliminacjętegorocznego sezonu WRC. 1. To z kolei cyfra Michała Kościuszko i jego pilotaMacieja Szczepaniaka (Suzuki Swift S1600), którzy we Włoszech odnieśliswoje pierwsze zwycięstwo w klasyfikacji Junior WRC!

 

WRC: 9 sekund szczęścia Loeba

Francuz Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) wygrał w Jyvaskyla Rajd Finlandii,dziewiątą eliminację mistrzostw świata. Drugie miejsce zajął reprezentantgospodarzy Mikko Hirvonen (Ford Focus WRC), a trzecie Australijczyk ChrisAtkinson (Subaru Impreza WRC). Znakomity wynik osiągnął Michał Kościuszko,który w swojej klasie Junior WRC zajął trzecie miejsce.

 

WRC: Loeb nie pozostawia złudzeń

Wymarzony początek sezonu dla pięciokrotnego mistrza świata, SebastienaLoeba. Po zwycięstwach w Irlandii i Norwegii, fabryczny kierowca Citroenazdobył kolejny komplet punktów. Tym razem Francuz nie dał szans rywalompodczas Rajdu Cypru i po raz 50 wygrał rundę WRC. Świetnie spisał sięjedyny Polak, Michał Kościuszko. W swojej klasie Junior WRC, krakowianin zakierownicą Suzuki Swift, był drugi ustępując tylko Czechowi, MartinowiProkopowi.

 

JWRC: Michał Kościuszko czeka na "argentyńskie tango"

Michał Kościuszko i Maciek Szczepaniak przygotowują się już do startu wRajdzie Argentyny, piątej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata(WRC). Polacy reprezentujący fabryczny zespół Suzuki Sport Europebędą bronić pozycji lidera w klasyfikacji Junior WRC, samochodów klasyS1600.

 

Rajd Polski: Śmietanka WRC + Hołowczyc

Na liście zgłoszeń Rajdu Polski, rozgrywanego w formule Rajdowych MistrzostwŚwiata 2009 znalazły się nazwiska 55 załóg. Wśródczołówki czempionatu z Sebastienem Loebem na czele, jedynym Polakiemktóry wystartuje w aucie klasy WRC będzie Krzysztof Hołowczyc.Olsztynianin pojedzie Fordem Focusem WRC ze stajni Stobart VK Motorsport.

 

JWRC: Wygrali bitwy, przegrali wojnę

Mimo że to najlepszy wynik polskiej załogi w historii startów w RajdzieFinlandii, to zapewne sukces załodze Michał Kościuszko/Maciej Szczepaniak niesmakuje tak jakby sobie tego życzyli. Polacy zajęli trzecie miejsce w RajdzieFinlandii w klasie Junior WRC, ale przegrali decydującą walkę o tytuł.

 

Prokop chce do WRC

Swieżo upieczony mistrz świata Junior WRC, Martin Prokop w przyszłym sezoniechciałby awansować do klasy mocniejszych rajdówek. Czech planuje startyw samochodzie klasy WRC.

 

Rajd Polski nie będzie rundą WRC

Mimo przychylnych opinii w ubiegłym roku Rajd Polski nie został uwzględnionywprzyszłorocznym kalendarzu Rajdowych Mistrzostw Świata - WRC. Na liścieznalazło się łącznie 13 eliminacji.

 

Polak w WRC!

Na ten dzień czekali wszyscy fani rajdów w Polsce oraz kierowcy rajdowi, którzy zawsze marzyli o tym by trafić do najmocniejszej serii rajdowej na świecie. I jedni, i drudzy będą zapewne mu kibicować w najbliższym sezonie. Michał Kościuszko w tym sezonie wystartuje w WRC!

 

Citroen podał skład kierowców WRC!

Francuski producent zdradził kto będzie reprezentował jego barwy wprzyszłym sezonie w topowej klasie WRC. Zabrakło tego najważniejszego!

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Junior WRC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019