Wyszukiwałeś:

Just

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Just

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Wątek na forum: Sposoby poprawy bezpieczeństwa na drogach

A ja uważam, że za jazde po pijanemu powinna grozic dożywotnia konfiskata prawa jazdy. Just like that: nie uważałeś jak robiłeś, rób jak uważasz. Ani apele ani akcje z krzyksiem 'holo' holowczycem nie pomagaja wiec po co tracic pieniadze jak spoleczenstwo, ktore nie kuma przekazu. Zabrac ...

 

Wątek na forum: Skoda Superb w pełnej krasie

ooo ladniutki, nie powiem ~zezowaty

 

Związek MG Rover i SAIC do maja

Już kilkakrotnie informowaliśmy o losach brytyjskiej marki, do przejęciaktórej ochotę ma chiński koncern. Wiadomo, że mający problemyfinansowe angielski producent wsparcia by zwiększyć sprzedaż i poprawićkondycję finansową.

 

Polski klimat sprzyja - kolejne inwestycje Faurecii

Grupa Faurecia, projektująca, produkująca i dostarczająca komponentyniezbędne do produkcji samochodów, rozpoczęła budowę nowego zakładu naterenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i inwestuje z rozmachem wrozwój fabryki w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Profesjonalizm w każdym ściegu

Firma Inter Groclin generuje zyski niezbędne do osiągnięcia pozycji lidera narynku foteli samochodowych. W nadchodzących okresach firma zakładasystematyczne zwiększanie mocy produkcyjnych w związku z realizacją nowychkontraktów eksportowych.

 

Kirchhoff - inwestycje, inwestycje

Niemiecka korporacja Kirchhoff Automotive GmbH & KG posiada w Polsce dwaprzedsiębiorstwa: Kirchhoff Polska Sp. z o.o. w Mielcu i Kirchhoff PolskaAssembly w Gliwicach. Ponadto Kirchhoff Polska uczestniczy w zarządzaniu innymprzedsiębiorstwem w Europie Środkowo-Wschodniej, Kirchhoff Hungaria wEsztergom na Węgrzech.

 

Hiszpanie walczą o Merivę

Jak informuje serwis internetowy "just-auto.com" walka o nową fabrykę OplaMeriva nabiera coraz większego rozpędu. Już od kilku tygodni o inwestycjęOpla z polskimi Gliwicami walczą Hiszpanie z Figuerelas.

 

Plasmet - produkcja pełną parą!

Początki firmy PLASMET Jan Czechowicz to 1977 rok, powstał wtedy mały zakładślusarski produkujący wyroby metalowe dla gospodarstwa domowego oraz maszynrolniczych. Dzisiaj firma, zatrudniająca 117 osób, jest wyspecjalizowanymproducentem elementów metalowych m.in. dla takich klientów jak: Volkswagen,Skoda, Fiat. Roczna sprzedaż kształtuje się na poziomie 4 mln EUR.

 

Miliardowa inwestycja w Meksyku

Jeszcze w tym roku DaimlerChrysler planuje rozpoczęcie inwestycji o wartościmiliarda dolarów na obszarze zespołu zakładów produkcyjnych Toluca AssemblyPlant w Meksyku.

 

Nowy zakład Kirchhoff Automotive

W Gliwicach otwarto zakład produkcyjny Kirchhoff Polska Assembly, firmynależącej do niemieckiego koncernu motoryzacyjnego Kirchhoff Automotive.Dotychczasowe nakłady inwestycyjne wyniosły 10 milionów euro.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019