Wyszukiwałeś:

Justyna X

Kowalczyk X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Justyna Kowalczyk

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Mercedes Viano dla polskich narciarzy

Polska drużyna narciarska z Justyną Kowalczyk na czele będzie dojeżdżać natreningi i zawody nowym Mercedes Viano, który w zeszłym tygodniuprzekazała liderce zespołu firma ALD Automotive.

 

Justyna Kowalczyk za kółkiem Mercedesa GL

Do największego modelu z gamy SUV marki Mercedes przesiądzie sięwkrótce polska Mistrzyni Olimpijska w biegach narciarskich. JustynaKowalczyk wybrała model GL z napędem 4MATIC.

 

Justyna Kowalczyk dostała Mercedesa GL

Już po raz drugi polska Mistrzyni Olimpijska w biegach narciarskich wybrałanajwiększego offroadera marki Mercedes-Benz. Justyna Kowalczyk odebrałakluczyki modelu z napędem 4MATIC, największego w ofercie producenta zeStuttgartu. Specjalnie skompletowany Mercedes GL będzie służył polskiejsportsmence od września w przygotowaniach do sezonu narciarskiego.

 

Wypożyczalnia aut Express wylicytowała BMW Kowalczyk

Firmą, która zwyciężyła w licytacji BMW X1 Drive, przekazanego przezJustynę Kowalczyk na rzecz dzieci chorych na mukowiscydozę, jest sieciowawypożyczalnia samochodów Express.

 

Mercedes Sprinter dla PKOl

Mercedes w tym roku wspiera bardzo prężnie polski sport. Najpierw markazaangażowała się w Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce w Sopocie, apóźniej w Orlen Warsaw Marathon. Teraz bęzie wspieraćsportowców i działaczy w ramach Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Justyna Kowalczyk".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019