Wyszukiwałeś:

K900

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: K900

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Tylnonapędowa limuzyna Kii z V8

W dobie, gdy producenci samochodów ograniczają liczbę cylindrów,litraż i moc silników w swoich modelach Kia postanowiła pójśćpod prąd i wypuszcza flagową limuzynę z pięciolitrowym silnikiem V8 o mocy420 koni mechanicznych. Czy Kia K900 będzie w stanie zagrozić luksusowymlimuzynom Mercedesa bądź BMW?

 
 

Kia K900

 

Kia K900 to, zaprezentowana na wystawie w Los Angeles. flagowa limuzyna koreańskiej marki z 8-cylindrowym silnikiem o pojemności pięciu litrów i mocy 420 KM.

 

Piękniejsza Kia Sorento

Do premiery trzeciej generacji Kii Sorento jest już coraz bliżej. Koreańskiproducent opublikował kolejne materiały, które zapowiadają nowywygląd auta, które zadebiutuje we wrześniu.

 

Gwiazda NBA i Kia

Jeden z najlepszych, a zarazem najbardziej rozpoznawalnych koszykarzy NBA,LeBron James, będzie jeździł luksusową limuzyną marki Kia - modelem K900,znanym na niektórych rynkach jako Quoris.

 

Kia sygnowana przez "Króla Jamesa"

W najbliższy weekend odbędzie się kolejne wielkie wydarzenie w sporcie amerykańskim. Allstar Game, czyli mecz gwiazd ligi NBA. Jeden z graczy, który wystąpi na parkiecie w weekend, "Król James"zaskoczył przed weekendem zapowiadając specjalne auto od Kii.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018