Wyszukiwałeś:

KA

. Znaleziono 10078 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: KA

Spróbuj też wyszukać: kangoo nowe ka rurki wspomagania

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10078 wszystkich):

Ka-lkomania Forda

Brytyjski oddział Forda przygotował szczególną atrakcję dla klientów zWysp. Każdy kto będzie chciał uczynić swojego Forda Ka wyjątkowym, będziemógł zamówić sobie indywidualną kalkomanię, która przyozdobi jegosamochód.

 

Ford Ka w pełnej okazałości

Wśród sporej liczby paryskich nowości, jakie będzie można podziwiaćjuż za niecały miesiąc, na szczególną uwagę z pewnościązasługiwać będzie "nasz" Ford Ka.

 

Ruszyła produkcja Forda Ka w Tychach

W tyskich zakładach Fiat Auto Poland rozpoczęła się zapowiadana od dawnaprodukcja nowego Forda Ka. 25 września 2008 roku podczas uroczystej ceremonii,z linii produkcyjnej zjechała pierwsza partia małych Fordów. Roczniefabrykę ma opuszczać 120 tys. nowych aut.

 

Ford Ka: Nowa sztuKa + [VIDEO]

Po dwunastu latach Ford zdecydował się posłać pierwszą generację modelu Kana zasłużoną emeryturę. Marka spod znaku "błękitnego owalu" dowyścigu o prymat w klasie aut mini zaprzęgła właśnie z pomocą Fiata jegonastępcę. Jakieś podobieństwa w stosunku do starszego brata? Praktycznieżadnych.

 

Ford Ka od 28 900 zł

Ford Polska podał oficjalne ceny nowego modelu Ka. Podstawowa wersjanajmniejszego modelu spod znaku "błękitnego owalu" jest zdecydowanietańsza od powstającego na tych samych liniach montażowych w Tychach,bliźniaczego Fiata 500. Niestety jest też gorzej wyposażona niż włoskimodel.

 

Ford Ka: Maluch z Tychów

Pierwsza wersja sympatycznego malucha spod znaku błękitnego owalu przeżyłatrzy generacje Mondeo, zamianę Escorta w Focusa, a także kilka innychspektakularnych premier. Przez dwanaście lat samochód spokojnieegzystował na rynku nie mając nawet solidnej konkurencji. Na polski rynekweszła właśnie druga generacja Forda Ka, który już wzbudził dużezainteresowanie, choćby przez to, że jest produkowany w polskich zakładach.

 

Wątek na forum: Czy warto kupić Forda Ka z 2009 roku?

Tytułem wstępu może zaznaczę, że wcześniej miałam nimieckie w zasadzie tylko kiluletnie auto renomowanej marki, które psuło się cały czas doprowadzając mnie do szaleństwa i ruiny finansowej. W związku z czym rozglądam się za nowym autem. Myślę bardzo intensywnie o Fordzie Ka z 2009 roku. Ford- bo...

 

Ford Ka: Argument ceny

"Polski" Ford Ka jakoś nigdy nie zdołał zawojować segmentumiejskich maluchów. Nawet gdy konkurencja nie była jeszcze tak liczna imocna jak dziś. Może jednak zmieni się to tuż przed emeryturą obecnejgeneracji "Kaczki", która właśnie dostała do ręki potężnyoręż w walce o klienta w postaci najniższej na rynku ceny.

 

Ford Ka - nowa generacja na horyzoncie

Według brytyjskich mediów, do końca roku Ford przedstawi nowągenerację modelu Ka. Nie będzie ona jednak bazowała, jak dotąd, naplatformie podłogowiej Fiata 500.

 

Ford KA+ - "Maluch" od Forda w najnowsze odsłonie

Ford przedstawił nową generacją modelu KA, teraz auto będzie występowaćjako KA+. Najważniejsza zmiana? Najmniejszy model spod znaku "błękitnegoowalu" dostał drugą parę drzwi. Zobacz, co jeszcze nowego pojawiło sięw KA+.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019