Wyszukiwałeś:

KH X

KIPPER X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: KH KIPPER

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

KH-KIPPER na Scania Test Tour 2011

Na początku kwietnia rusza krajowy pokaz pojazdów budowlanych ikomunalnych Scania Test Tour. Pokaz jest okazją dla właścicieli firmtransportowych i budowlanych do sprawdzenia pojazdów w trudnych warunkachterenowych, w tym wywrotek KH-KIPPER.

 

Eurovia jeździ z KH-KIPPER

Spółka Eurovia Polska, aktywnie działająca na rynku budownictwadrogowego na terenie całego kraju, podpisała w marcu 2011 r. kontrakt nadostawę 17 sztuk zabudów tylnozsypowych KH-KIPPER na podwoziach MAN 8x6.

 

Zabudowy KH-KIPPER dla MAN Bus&Truck Polska

Trwałe, mocne, wytrzymałe - dwie takie tylnozsypowe zabudowy KH-KIPPERdostarczył dla MAN Bus&Truck Polska. Niedługo demonstracyjne zabudowybędzie można zobaczyć na najbliższych imprezach branżowych.

 

Wywrotki KH-KIPPER na A2

W listopadzie bieżącego roku firma KH-KIPPER zrealizowała dostawę 12 sztukzabudów na pojazdach przeznaczonych do utrzymania autostrady A2 naodcinku Nowy Tomyśl-Świecko.

 

KH-KIPPER podsumowuje rok

Firma KH-KIPPER, produkująca profesjonalnej jakości zabudowy na samochodyciężarowe oraz własnej konstrukcji przyczepy i naczepy, podsumowała rok2011.

 

Nowa burta hydrauliczna KH-KIPPER

Producent naczep i zabudów do pojzadów cężarowych, KH-KIPPERzaprezentował klasyczną prostokątną zabudowę samowyładowawczą - wywrotkę2- lub 3-stronną, typ W2H/W3H, z lewą burtą hydrauliczną oraz z siłownikiempod podłogą, montowaną na 2-, 3- i 4-osiowych podwoziach.

 

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego KH-KIPPER

Rozstrzygnięto Jesienny Konkurs Fotograficzny ogłoszony przez producentanaczep i zabudów ciężarowych, firmę KH-KIPPER.

 

Wywrotka KH-KIPPER wyróżniona

Podczas uroczystej gali, która odbyła się w dniu 10 maja 2012, juryTargów Autostrada-Polska wyróżniło firmę KH-KIPPER za wywrotkętrójstronną W3H z nową burtą hydrauliczną. W nowym rozwiązaniu lewaburta otwiera się w dół o pełne 180°. Dzięki temu możliwe jestpodjechanie wózkiem widłowym pod samą zabudowę i sprawny załadunekpalet. Szerokość wewnętrzna skrzyni wynosi 2 410 mm, więc obok siebiemieszczą się dwie takie palety 1200 mm każda.

 

KH-KIPPER umacnia pozycję w sektorze komunalnym

Firma KH-KIPPER została założona w 1997 roku z myślą o dostarczaniuużytkownikom zabudów różnego typu, tj. wywrotek i skrzyństałych własnej produkcji, montażu hakowców, bramowców,żurawi, hydrauliki siłowej i czołownic. Tegoroczną nowością w ofercieKH-KIPPER jest przyczepa podkontenerowa z wywrotem przystosowana dowspółpracy z kontenerami wykonanymi według normy DIN o długościroboczej 6500-7300 mm.

 

5-osiowa naczepa niskopodwoziowa KH-KIPPER

W ostatnim czasie firma KH-KIPPER zrealizowała dostawę naczepyniskopodwoziowej dostosowanej do indywidualnych potrzeb przewozu firmy ZRUGZabrze. Klient oczekiwał, aby przy użyciu standardowego ciągnika 4x2transportować koparkę HYUNDAI 380LNC9 o masie 38 t bez przekraczaniamaksymalnych długości i nacisków na osie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "KH KIPPER".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019