Wyszukiwałeś:

KIA X

Lotos X

Race X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: KIA Lotos Race

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

KIA szuka wyścigowych talentów

Za kilka dni ruszy ogólnopolski konkurs, mający na celu wyszukaniemłodych talentów kierownicy. Kia Lotos Race 2011 da szansę tysiącompasjonatów sportów motorowych na znalezienie swojej drogi dokariery za kierownicą wyścigowego samochodu. Pod okiemprofesjonalistów, z Tomaszem Kucharem na czele, firma Kia Motors Polskawyszkoli najlepszych, a następnie wybierze zwycięzcę, który otrzymakluczyki do Kia Picanto przygotowanego do startów w markowym Pucharze Kiaw roku 2012.

 

Następny etap KIA LOTOS RACE

Rozpoczął się kolejny etap KIA LOTOS RACE. Eliminacje zakończą się 10czerwca 2011 a laureaci będą rywalizować na sześciu torach rozmieszczonych wróżnych regionach Polski. Pod okiem profesjonalistów, z TomaszemKucharem na czele, firma Kia Motors Polska wyszkoli najlepszych, a następniewybierze zwycięzcę, który otrzyma kluczyki do Kia Picantoprzygotowanego do startów w markowym Pucharze Kia w roku 2012.

 

Kia Picanto Race

Koreański producent do Frankfurtu przywiezie wyścigową wersję Picanto o nazwie Race. Samochód został specjalnie przygotowany na potrzeby markowego pucharu organizowanego przez Kia Motors Polska.

 
 

Kijanki na torze w Poznaniu

Podczas trzeciej eliminacji Kia Lotos Race kibice mogli podziewać zmaganiaPicanto na naszym domowym podwórku, a konkretnie na torze w Poznaniu.

 
 
 

Limitowane Picanto "Kia Lotos Race" w sprzedaży

Znamy już cenę oraz specyfikację limitowanej edycji Kii Picanto.Nawiązująca do wyścigowych odmian modelu wersja Kia Picanto z pakietemstylizacyjnym "Kia Lotos Race", jest już oferowana przezdealerów marki w całym kraju.

 

Polak po testach w Ferrari

Nie, nie chodzi tym razem o Roberta Kubicę. Choć niewykluczone, że niebawemnasz nowo upieczony mistrz w kategorii WRC2 również będzie miałokazję wykazać się w jakimś zespole Formuły 1. Testy w Ferrari DriverAcademy miał okazję właśnie odbyć Bartłomiej Mirecki, dwukrotny zwycięzcaserii Kia Lotos Race.

 

Kia Lotos Race 2017 - niebawem start

Już pod koniec kwietnia wystartuje kolejny sezon jedynej markowej seriiwyścigowej w Polsce. Kia Lotos Race będzie po raz kolejny zaliczany do„International Series sanctioned by the FIA".

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "KIA Lotos Race".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019