Wyszukiwałeś:

KSSE

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: KSSE

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

Interplast inwestuje w KSSE

Polsko-niemiecka firma Interplast wybuduje w tyskiej części KatowickiejSpecjalnej Strefy Ekonomicznej fabrykę tworzyw sztucznych i elementówoświetlenia m.in. na potrzeby motoryzacji i budownictwa.

 

Kolejne inwestycje w KSSE

Firma Segu Polska zainwestuje blisko 14 mln zł w zakład produkujący wiązkielektryczne i kable elektryczne do systemu ABS. Zakład powstanie w podstrefieSosnowiecko-Dąbrowskiej a zatrudnienie znajdzie w nim 245 osób.

 

Japoński Kotani w Gliwicach

Za ponad 50 mln zł w gliwickiej części KSSE powstanie zakład produkującywyroby kute na potrzeby motoryzacji. Inwestorem jest firma Kotani z japońskiejgrupy Sumitomo.

 

Kanadyjska inwestycja w KSSE

Kanadyjski inwestor, firma Macro Molds wybuduje za ponad 19 mln zł fabrykęform wtryskowych do gumy i tworzyw sztucznych oraz maszyn do obróbki tychmateriałów. Zakład zlokalizowany będzie na terenie Katowickiej SSE.

 

Nowa fabryka grupy ERGOM

Kolejnym projektem realizowanym w KSSE będzie inwestycja wyłonionej wczoraj,tj 20 lipca, w drodze przetargu włoskiej spółki Ergomoulds Sp. z o.o.należącej do grupy Ergom. Inwestcja szacowana jest na ponad 20 mln zł.

 

Design w branży motoryzacyjnej

W podstrefie gliwickiej zainwestuje firma KS DESIGN Sp. z o.o., któraprowadzić będzie działalność z zakresu prac projektowych, badawczych ianalitycznych dla motoryzacji i przemysłu maszynowego. Spółka zainwestuje 3mln PLN i zatrudni co najmniej 23 osoby.

 

Nowe inwestycje w KSSE

W listopadzie do grona inwestorów Katowickiej SSE dołączyły kolejne firmyświadczące swoje usługi m.in. na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Wwyniku rokowań firma Voestalpine SSC Polska zainwestuje w Tychach, natomiastfirma Convertronic zasili podstrefę w Zabrzu.

 

Katowicka SSE przyciągnie absolwentów

"Nadszedł czas, by Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna nastawiła sięna ekspansję w Katowicach, stwarzając warunki dla zatrudnienia ludziwykształconych, absolwentów uczelni" - uważa wojewoda śląski TomaszPietrzykowski. Podczas konferencji prasowej wojewoda i prezes KSSE przedstawilipomysł, który powinien zapobiec emigracji zarobkowej młodych iwykształconych mieszkańców regionu.

 

Nexteer wyda w Tychach 150 mln zł

Zezwolenie na rozwój inwestycji w w Katowickiej Specjalnej StrefieEkonomicznej (KSSE) odebrał Nexteer. Nexteer Automotive w Tychach produkujeukłady kierownicze ze wspomaganiem hydraulicznym i elektrycznym, kolumnykierownicze oraz produkty do układów jezdnych dla producentóworyginalnych podzespołów.

 

Wątek na forum: Japoński Kotani w Gliwicach

Kotani,Kotani pewnie szeregowy pracownik nie przekroczy 1000zł wynagrodzenia tak ja na całej stefie KSSE w G-cach. To jakaś zmowa czy co?! ~Mirek

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021