Wyszukiwałeś:

Kadjar

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kadjar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Renault Kadjar powalczy z Qashqaiem

Renault przymierza się do uzupełnienia swojej gamy crossoverów. Jużniebawem na rynku zagości model Kadjar, który rozmiarem zbliży się dokoncernowego kuzyna - Nissana Qashqaia.

 

Renault Kadjar - oficjalne zdjęcia i informacje

Renault koniecznie chce zaistnieć w segmencie kompaktowych crossoverów. Nic dziwnego - klienci nadal zawzięcie poszukują aut tego typu i Francuziwreszcie mają co zaoferować.

 
 
 

Znany polski aktor ambasadorem Renault

Polski oddział marki Renault rozpoczął współpracę ze sławnymaktorem kina akcji, Bogusławem Lindą. Obie strony podpisały kontrakt,który będzie obowiązywał przez 3 lata.

 

Premierowa edycja Renault Kadjar

Jeszcze przed oficjalnym debiutem na polskim rynku Renault Kadjar będzie możnanabyć ten model w limitowanej serii Premiere Edition.

 

Renault Kadjar - oficjalne ceny w Polsce

Kompaktowy crossover od Renault to mocno wyczekiwane auto. W tym segmencie jestjuż co prawda wielu zawodników, ale większość z nich może sięobawiać najnowszego konkurenta z Francji.

 

Renault Kadjar już w Polsce. Ceny od 79 900 zł

Rynek aut sportowo-rekreacyjnych, czyli SUV, został kilka lat temurozparcelowany na kilka mniejszych subsegmentów. Do coraz bardziejzatłoczonego segmentu Nissana Qashqai czy Kia Sportage dochodzi właśnieRenault Kadjar, który właśnie wjeżdża na polskie drogi.

 

Renault Kadjar 1,5 dCi - crossover na medal

Decydując się na zakup samochodu często musimy liczyć się z ustępstwami.Renault Kadjar z 110-konnym silnikiem wysokoprężnym to auto, którewymaga, byś zaakceptował jeden kompromis – osiągi. Poza tym testowanyprzez nas Kadjar daje poczuć właścicielowi, że kupił bardzo udanysamochód, który przy okazji świetnie wygląda.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019