Wyszukiwałeś:

Kajetan X

Kajetanowicz X

. Znaleziono 92 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kajetan Kajetanowicz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 92 wszystkich):

Kajetanowicz: "Czuję się dobrze w Subaru"

Na starcie pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski - RajdzieElmot-Krause, stanie zupełnie odmieniony zespół Subaru Poland RallyTeam. W sezonie 2009 jego barw bronić będą Kajetan Kajetanowicz z JackiemRathe, startując Subaru Impreza STI 09.

 

Rajd Elmot: Sensacyjny Kajetanowicz

Kajetan Kajetanowicz (Subaru Impreza N14) dzięki drugiemu i pierwszemu miejscuw dwóch dniach rywalizacji, wygrał w łącznej klasyfikacji generalnej37. Rajd Elmot, pierwszą tegoroczną eliminację Mistrzostw Polski. Wklasyfikacji punktowej prowadzi ex-equo z Tomaszem Kucharem (Peugeot S2000).

 

Kajetanowicz: To nasz wielki sukces

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran odnieśli zwycięstwo w Rajdzie Polski– trzeciej rundzie Rajdowych Mistrzostw Europy i Rajdowych SamochodowychMistrzostw Polski. Dzięki temu fantastycznemu wynikowi załoga Subaru PolandRally Team została liderem polskich rozgrywek, a zespół utrzymał sięna pierwszym miejscu w klasyfikacjach producenckiej i sponsorskiej.

 

Kajetanowicz rozstaje się z Subaru Poland Rally Team

Rok 2010 dla Subaru Poland Rally Team to sezon pełen wspaniałych chwil,przypieczętowany ogromnym sukcesem. Po zdobytym tytule Mistrza Polski KajetanKajetanowicz oraz SPRT postanowili zakończyć współpracę. Jego miejscezajmie 21-letni Wojciech Chuchała.

 

Rajd Lotos: Kajetanowicz najszybszy na śniegu

Bez względu na to, czy wiosna, czy zima załoga Kajetan Kajetanowicz i JarekBaran okazują się bezkonkurencyjni na kaszubskich odcinkach specjalnych.Załoga Dynamic Rally Team powtórza ubiegłoroczny sukces i zwyciężyław Rajdzie Lotos Baltic Cup.

 

Kajetanowicz: "Drugi dzień perfekcyjny"

O pierwszym etapie Rajdu Rzeszowskiego Kajetan Kajetanowicz zapewne będziechciał jak najszybciej zapomnieć. Awaria skrzyni biegów wykluczyłakierowcę zespołu LOTOS Dynamic Rally Team z walki o zwycięstwo w generalcerajdu, dlatego Kajetanowicz postanowił poprawić sobie humor drugiego dnia,wygrywając większość sobotnich odcinków specjalnych i tryumfując wrundzie Rajdowych Mistrzostw Słowacji.

 

Kajetanowicz przed Rajdem Dolnośląskim

Rajd Dolnośląski to jeden z klasyków w kalendarzu RajdowychSamochodowych Mistrzostw Polski. Przez ostatnie trzy lata impreza kończyłasezon krajowych rozgrywek. Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran - reprezentanciLOTOS Dynamic Rally Team już szykują się do startu w piątej rundziepolskiego czempionatu.

 

Kajetanowicz: "Nadzwyczajne uczucie"

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran z zespołu LOTOS Dynamic po raz drugi zrzędu zdobyli tytuł  rajdowych Mistrzów Polski w klasyfikacjigeneralnej. Po bardzo zaciętej rywalizacji i wielu nieoczekiwanych zwrotachakcji, w siedmiu rundach, na ponad osiemdziesięciu odcinkach specjalnych i popokonaniu ponad tysiąca kilometrów oesowych Kajetan z Jarkiem obronilitytuł Mistrzów Polski.

 

Kajetanowicz znów najszybszy w Świdnicy

Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran, jadący Subaru Impreza R4, zostalitriumfatorami 40. Rajdu Świdnickiego KRAUSE, 2 rundy Platinum RSMP 2012.Załoga była najlepsza także w klasyfikacji drugiego etapu, choć przez długiczas liderami rajdu byli Grzegorz Grzyb z Danielem Siatkowskim.

 

Rajd Rzeszowski: Kajetanowicz coraz bliżej tytułu

Już tylko ogromny pech w kolejnych rundach Rajdowych Mistrzostw Polski możespowodować, że Kajetan Kajetanowicz nie obroni tytułu najszybszego kierowcy wkraju. Takie scenariusz jednak jest mało prawdopodobny, bo kierowca zespołuLotos Dynamic Rally Team znajduje się obecnie w doskonałej formie,którą potwierdził wygrywając w ubiegły weekend 21. Rajd Rzeszowski.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Kajetan Kajetanowicz".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019