Wyszukiwałeś:

Kalendarz X

Pirelli X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kalendarz Pirelli

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Pirelli Scorpion ATR

W połowie maja na pustynnych piaskach w Tozeur odbyła się premieranajnowszego produktu firmy Pirelli. Opony Scorpion ATR będzie przeznaczonyprzede wszystkim do samochodów z napędem na cztery koła.

 

Kalendarz Pirelli 2008 już w listopadzie

Premiera najnowszej edycji najsłynniejszego na świecie kalendarza odbędziesię w listopadzie w Szanghaju. Do Polski zawita on w grudniu.

 

Pierwsza Polka w Kalendarzu Pirelli

Na kartach najnowszej, trzydziestej szóstej już edycji chybanajsłynniejszego na świecie kalendarza - Kalendarza Pirelli - po raz pierwszyw historii pojawi się Polka - Małgorzata Bela. Premiera kalendarza już zamiesiąc.

 

Kalendarz Miss Tuning 2011

Jeśli mowa o motoryzacji i kalendarzu, pierwsze nasze myśli idą oczywiście wkierunku kalendarza Pirelli. Jest jednak jeszcze jeden, któryrównież cieszy się już dużą sławą i który równieżjest chętnie oglądany przez męską część fanów motoryzacji.

 

Kalendarz, Lagerfeld i Rubik

Już dzisiaj w Moskwie zobaczymy najnowszą edycję Kalendarza Pirelli, jednegoz najbardziej pożądanych i legendarnych kalendarzy. Po raz drugi w historii,na jednej z kart znajdzie się polska modelka - tym razem będzie to Anja Rubik.

 

Kalendarz Pirelli 2011 i aż dwie Polki

Wczoraj późnym wieczorem w Moskwie miała miejsce uroczystość, podczasktórej zaprezentowano 38. już edycję Kalendarza Pirelli. A na jejkartach, nie jedna jak wczoraj informowaliśmy, ale aż dwie polskie modelki.

 
 

Sesja zdjęciowa do kalendarza Pirelli 2011

 

Kalendarz Pirelli na rok 2011 został zainspirowany mitologią grecką oraz rzymską. W rolę reżysera całej sesji wcielił się Karl Lagerfeld. Jako ciekawostka to fakt , że wzięły w niej udział dwie Polki Anja Rubik i Magdalena Frąckowiak - mojeauto.tv

 

Kalendarz Miss Tuning 2012

Kalendarz Pirelli nie trzeba nikomu przedstawiać. To jedna z tych rzeczy niedostępnych dla przeciętnego śmiertelnika, która jest przez wszystkich najbardziej pożądana. Druga strona medalu to kobiety, które jeśli zaprezentują się w nim mogą liczyć na wzrost swoje sławy. Nie tylkojednak Pirelli tworzy takie limitowane kalendarze

 

Już jest - Kalendarz Pirelli 2012

Firma Pirelli większości z nas kojarzy się z oponami - i słusznie zresztą.Dla wielu jednak to także, a może wręcz przede wszystkim, jeden znajsłynniejszych kalendarzy. W dniu wczorajszym w Nowym Jorku miała miejsceoficjalna premiera edycji na 2012 rok.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Kalendarz Pirelli".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019