Wyszukiwałeś:

Kalifornia

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kalifornia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Krystalicznie sportowy Ford

Kalifornia. Samo południe. Słońce odbijające się od wypolerowanychostróg kowbojskich butów. Dwie, potężne strzelby dwulufoweskierowane prosto w Ciebie. Nagle huk, kurz i... nic - dalej stoisz tam gdziestałeś.

 

30 urodziny sondy Lambda

Dokładnie trzydzieści lat temu firma Volvo Cars pokazała światu oryginalneurządzenie, które ograniczało zanieczyszczanie środowiska - trójfunkcyjnyreaktor katalityczny z sondą Lambda, który redukował zawartość toksycznychskładników w spalinach.

 

Hybrydowe autobusy dla San Francisco

Ośrodek komunikacji miejskiej w San Francisco - Municipal Transportation Agency(MUNI) zamówił 56 niskopodłogowych autobusów Orion VII z napędemhybrydowym. Pojazdy dla Krzemowej Doliny dostarczy północnoamerykańskioddział DaimlerChrysler Commercial Buses.

 

BMW z dieslami do USA

W 2008 roku koncern BMW uruchomi sprzedaż modeli z silnikami wysokoprężnymitakże w Stanach Zjednoczonych. Jak twierdzą zgodnie analitycy bawarskiegokoncernu ta decyzja pozwoli na konsekwentne kontynuowanie strategii rozwojumarki oraz zwiększania zysków.

 

Mały, elektryczny Volkswagen

Na wystawie w Los Angeles Volkswagen zaprezentował trzecią wersję swegokoncepcyjnego modelu z rodziny "New Small Family". Głównązaletą prototypowego space up! blue ma być elektryczny napęd.

 

Tylko 500 sztuk Alfa Romeo 8C Spider

Jak dotąd wiadomo było, że wersja cabrio super-sportowej Alfy Romeo 8C,podobnie jak jej wariant o nadwoziu coupe (Competizione) zostanie wyprodukowanaw limitowanej serii. Teraz koncern z Turynu podał tajemniczą liczbę. Zaledwie500 sztuk 8C Spider trafi do garaży tych, którzy z miejsca gotowi sąwyłożyć około 200 000 euro. Auto do zobaczenia już podczas salonu wGenewie.

 

Elektryczna limuzyna od Tesli

Tesla, amerykańska firma zajmująca się produkcją pojazdówelektrycznych zamierza w najbliższym czasie zająć się budową dużegoluksusowego samochodu. Auto ma być oczywiście zasilane prądem.

 

Reklamy na tablicach rejestracyjnych

Na niekonwencjonalny sposób załatania budżetu wpadł głównyurząd w amerykańskim stanie Kalifornia. W przyszłości organ państwowyzamierza zezwolić na umieszczanie reklam na tablicach rejestracyjnych w swoimregionie.

 

Ponad 1.600 kilometrów na jednym baku

Być może dzięki takim doświadczeniom jak to za wielką wodą zmieniąprzyzwyczajenia i olej napędowy stanie się dużo bardziej powszechnymśrodkiem napędzającym silniki. Na jednym baku udało się przejechać prawiecały stan Kalifornia.

 

Autonomiczne Mercedesy dopuszczone do ruchu w USA

Władze stanu Kalifornia wydały stosowne zezwolenia na poruszanie się potamtejszych drogach testowych autonomicznych Mercedesów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019