Wyszukiwałeś:

Kalisz

. Znaleziono 46 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kalisz

Spróbuj też wyszukać: kalisz mapa kalisz -sieradz kalisz bursztynowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 46 wszystkich):

Wątek na forum: Wspólna inicjatywa - drogi, kolej, lotnisko

To szybka kolej juz nie ma isc przez Ostrów i Kalisz? ~kolejorz

 

Wątek na forum: Kalisz przygotowuje się do budowy obwodnicy

Kalisz jest nieprzejezdny. jazda drogą od konina do Ostrowa, to jest mexyk. dziury, koleiny, kręto,wąsko i leci się przez miasto.n o i ten zakręt jak na torze F1. bierzcie przykład z innych, gdzie drogi się budujei uczcie się, bo Kalisz wam padnie.... ~12 groszy

 

Bursztynowa trasa

We wrześniu w Kaliszu oddana została do użytku Trasa Bursztynowa wraz z dwomamostami: Bursztynowym, na rzece Swędrni i św. Wojciecha na Prośnie. Łącznykoszt tej inwestycji to blisko 26 milionów. Pieniądze na sfinansowaniezadania pochodziły w całości z budżetu miejskiego.

 

Hiszpanie w Polmo Kalisz

Hiszpańska grupa TEKNIA MANUFACTURING, jeden z wiodących producentówkomponentów dla przemysłu motoryzacyjnego nabył w ostatnich tygodniachwiększość udziałów w POLMO KALISZ.

 

Za dwa lata będzie obwodnica Skalmierzyc

Po trwających kilka lat pertraktacjach z blisko 300 właścicielamigruntów, ruszyły prace przy budowie blisko 7,4-kilometrowej obwodnicy wwoj. wielkopolskim na drodze nr 25 Ostrów Wlkp. – Kalisz . MiastaSkalmierzyce i Nowe Skalmierzyce doczekają się obwodnicy za niespełna dwalata.

 

Czy Goodridge zainwestuje w Kaliszu?

Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL-Kalisz planuje nawiązać współpracęz firmą Goodridge, która od ponad 35 lat specjalizuje się w produkcjiszerokiej gamy produktów dla przemysłu motoryzacyjnego.

 

Kalisz przygotowuje się do budowy obwodnicy

Trwają przygotowania do realizacji inwestycji związanej z budową odcinkaobwodnicy Kalisza w ciągu drogi krajowej nr 25. 3,2 km fragment trasy,łączący al. Wojska Polskiego z ul. Poznańską, będzie kosztować ponad 100mln zł. Nową drogę wybuduje miasto.

 

Kalisz: most już otwarty

Przywrócono ruch samochodowy na moście przy ul. Chopina w Kaliszu. Nadalnieprzejezdne pozostaje skrzyżowanie ul. Piskorzewie z ul. Chopina gdzie trwarozbiórka uszkodzonej przez wodę nawierzchni.

 

Bumar wymienia akcje

W Ministerstwie Skarbu Państwa została podpisana umowa zamiany akcjispółki Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego "PZL-KALISZ"SA na udziały w spółce Bumar Sp. z o.o.

 

Wątek na forum: Hiszpanie w Polmo Kalisz

Teknia kalisz niszczy pracownikow swego zakladu.Wprowadzac teror obóz pracy ~zebrak izydor

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021