Wyszukiwałeś:

Kamaz

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kamaz

Spróbuj też wyszukać: magnum kamaz volvo renault master

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Honker musi być polski

Powiązany z rosyjskim biznesem Intrall Polska przestanie produkować terenowegohonkera używanego przez wojsko. Powód? Ministerstwo Obrony Narodowej chce,żeby auto wytwarzała firma kontrolowana przez polski kapitał.

 

Kamazy montowane w Polsce?

Kamaz wraz z polską firmą Kamaz Truck Polska (dawne PHU Euromet) zamierzauruchomić w naszym kraju nowy zakład, w którym montowane mają byćsamochody ciężarowe. To swoisty powrót tej marki na nasz rynek,który spowodowany jest dobrą koniunkturą.

 

Daimler Trucks chce Kamaza

Daimler Trucks rozważa objęcie pakietu udziałów rosyjskiego producentasamochodów ciężarowych, marki Kamaz

 

Daimler Trucks kupuje firmę Kamaz

12 grudnia br. Daimler AG, Kamaz, agencja państwowa "RussianTechnologies" oraz Troika Dialog podpisały w Moskwie umowę, w ramachktórej Daimler Trucks obejmie 10% udziałów rosyjskiego producentapojazdów ciężarowych.

 

Dakar udany dla Polaków

Trzecie miejsce Rafała Sonika w klasyfikacji kierowców quadów,piąte miejsce Krzysztofa Hołowczyca w grupie kierowcówsamochodów, to bez wątpienia doskonałe i jak do tej pory najlepszeosiągnięcia Polaków w tej legendarnej imprezie. Nowy Dakar, na nowymterenie przyniósł wiele emocji i był tam samo wymagający jak jegopoprzednie edycje, rozgrywane w Afryce.

 

Daimler zadowolony ze sprzedaży w 2008 r.

Sytuacja na światowym rynku samochodów użytkowych była w ubiegłymroku zróżnicowana. Rynek samochodów ciężarowych wróżnych częściach globu zmieniał się dynamicznie - rósł ikurczył sie w zależności od lokalnej koniunktury i efektów kryzysufinansowo-ekonomicznego. Tylko rynek autobusów o DMC powyżej ośmiu tonzwiększył się na całym świecie. Pomimo wahań koniunktury, koncern DaimlerAG ma powody do zadowolenia. Ubiegły rok przyniósł wzrost sprzedaży wkażdym z segmentów.

 

Daimler i Kamaz intensyfikują współpracę w Rosji

Pod koniec listopada 2009 r. zostały podpisane umowy pomiędzy Daimler AGa rosyjskim producentem samochodów Kamaz, na mocy którychutworzone zostały dwie spółki joint ventures. Podstawą powyższychumów jest strategiczne partnerstwo, zawarte w grudniu 2008 r. pomiędzyDaimler Trucks a firmą Kamaz, Russian Technologies oraz Investmentbank TroikaDialog. Od tego czasu Daimler Trucks posiada 10 procent udziałów wKamazie.

 

UOKiK zgadza się na spółkę Daimler/Kamaz

Utworzenie wspólnego przedsiębiorstwa przez spółki Daimler iKamaz nie naruszą konkurencji na terenie Polski - uznała prezes UrzęduOchrony Konkurencji i Konsumentów i wydała zgodę na przeprowadzenietransakcji.

 

Akrobacje teamu Red Bull

 

Efektowany backflip motorem nad KAMAZ'em z rajdu Dakar - szkoła latania w wykonaniu teamu Red Bull - mojeauto.tv

 

Ciężarówki Daimler AG ? pasmo sukcesów

Od stycznia do sierpnia br. Daimler Trucks sprzedał 256 618 pojazdów, o18 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. W sierpniu Br.nabywców znalazło 39 090 aut – to rekordowy wynik od grudnia 2008roku. Mimo spadków cen akcji i rosnącego niepokoju w gospodarceświatowej, spółka z optymizmem spogląda w przyszłość.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019