Wyszukiwałeś:

Kanada

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kanada

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Wątek na forum: Kanada: Kara za duże silniki

A od kiedy w Canadzie środkami płatniczymi jest euro? ~klon

 

Toyota Corolla niczym wino

Mało kto czterdzieści lat temu spodziewał się, że ten niepozorny modeljapońskiego producenta samochodów wraz z wiekiem stanie się jedną z ikonprzemysłu motoryzacyjnego z Kraju Kwitnącej Wiśni.

 

Zmiana sterów w General Motors Poland

Zmiana w polskim oddziale koncernu GM. Antonio Francavilla obejmuje stanowiskodyrektora generalnego General Motors Poland oraz dyrektora zakładu GeneralMotors Manufacturing Poland w Gliwicach.

 

General Motors inwestuje w silniki do ciężarówek

General Motors, największy amerykański producent samochodów, chcezainwestować 890 mln USD w modernizację pięciu zakładów wPółnocnej Ameryce, by zwiększyć produkcję aluminiowychsilników dla aut i ciężarówek.

 

Wątek na forum: Koniec silnika spalinowego

Do 2050 roku może się wiele zmienić. UE może paść w najbliższych latach. A Kanada ma pokłady ropy na zasilenie całej planety na 100-120 lat ~Tommy z tonącej wyspy Tuska

 

Limitowana Miata w Chicago

Na targach w stolicy Illinois Mazda zaprezentuje limitowaną specjalną wersjęswojego hitu sprzedaży.

 

Amarokiem dookoła świata

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe po raz kolejny wspomaga walkę z wirusemHIV. W dziesiątą rocznicę World AIDS Awareness Expedition (WAAE) Volkswagenudostępnił aktywiście walczącym z HIV - Joachimowi Franzowi pięćAmaroków ze specjalnym wyposażeniem.

 

Chrysler już czysty

Chrysler Group ogłosiła, że spłaciła już, aż na sześć lat przedwyznaczonym terminem, wszystkie pożyczki, zaciągnięte od rządu StanówZjednoczonych i Kanady, na łączną wartość 7,6 miliarda dolarów.

 

GP Korei Pd.: Pirelli podało mieszanki

Pirelli prosto z Japonii udaje się do Korei, zaliczając drugi w tym sezoniezaoceaniczny zestaw wyścigów tydzień po tygodniu, tak jak na początkuroku miało to miejsce w przypadku Malezji i Chin. Ciasny tor Yeongam położonyjest w Mokpo, 400 kilometrów na południe od Seulu, i stanowi mocnykontrast do płynnej pętli Suzuki.

 

Rząd Kanady sprzedaje udziały General Motors

Kanada, która wykupiła udziały w bankrutującym General Motors, pozbywa się ich ze sporą stratą. Od teraz udziałów w tym motoryzacyjnym przedsiębiorstwie nie ma żadne państwo.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019