Wyszukiwałeś:

Kangoo X

Express X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kangoo Express

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Renault zarabia na "użytkowych"

W 2007 roku Renault Polska wraz z należącą do niego marką Dacia, sprzedałow naszym kraju 25 210 samochodów, co oznacza wzrost sprzedaży o 13,3% wstosunku do 2006 roku. Motorem wzrostu Renault na rynku polskim były jednaksamochody dostawcze.

 

Nowa gama Renault Kangoo Express

Po dziesięciu latach sprzedaży na rynek wchodzi odświeżona wersja RenaultKangoo Express. Dla zaspokojenia wszelkich potrzeb użytkownikówsamochód będzie dostępny również w wersji„krótkiej” o nazwie Kangoo Express Compact. Samochody będziemożna zobaczyć na rozpoczynających się 3 czerwca 2008r. targach AUTOTEC wBrnie.

 

Nowa gama Renault Kangoo

2,3 miliona egzemplarzy Kangoo sprzedanych na całym świecie, w tym ponadpołowa w wersji dostawczej, świadczy o ogromnym sukcesie handlowym projektuKangoo. Wersja Kangoo Express, wprowadzona na rynek w listopadzie 1997 roku,zyskała sobie licznych zwolenników wśród firm.

 

Wywrotne Renault Kangoo

Renault Kangoo i Mercedesa Klasy A łączą nie tylko funkcje charakterystycznedla samochodów z, umownie nazwijmy, segmentu familijnego. Już niebawemfrancuski kombivan może dorobić się równie niepochlebnej opinii jakniemiecki model blisko 11 lat temu kiedy światek motoryzacyjny obiegłymateriały filmowe z leżącą na dachu A Klasą w roli głównej, podczasprzeprowadzania "testu łosia".

 

Elektryczne Kangoo od 2011 roku

Grupa Renault podjęła decyzję o rozpoczęciu produkcji przyszłej wersjielektrycznej dostawczego modelu Kangoo Express w zakładzie w Maubeuge, napółnocy Francji, w pierwszej połowie 2011 roku.

 

Renault dla poznańskiej poczty

Pięćdziesiąt wybranych w przetargu samochodów dostawczych Renaultzasili flotę oddziału Poczty Polskiej  w Poznaniu. Modele Renault Masteroraz Kangoo Express będą dostarczały przesyłki mieszkańcom Poznania. FlotaRenault, która obsługuje Pocztę Polską w Poznaniu, składa się z 10samochodów Renault Kangoo Express oraz 40 Renault Master Furgon wcharakterystycznym żółtym kolorze.

 

Dwie nowe wersje Renault Kangoo

Renault jeszcze przed początkiem lata na polski rynek wprowadzi dwie nowewersje Kangoo. Będą to Grand Kangoo oraz Kangoo Helios.

 

Zmiany w dostawczym Kangoo

Początek roku to czas debiutu najpopularniejszej w Europie furgonetki poniewielkich zmianach stylistycznych. Renault Kangoo dostępny będzie w kilkuwersjach, w tym Kangoo Z.E., czyli napędzana energią elektryczną. W Polsceodnowione Kangoo pojawi się w połowie roku.

 

Czy warto kupić: Renault Kangoo I (1998-2008)

Choć Renault Kangoo nie było pionierem w segmencie kombivanów, tojednak szybko zdobyło spore uznanie i dziś jest jednym z najważniejszychmodeli osobowo-dostawczych dostępnych na rynku. Także, jeśli chodzi opierwszą generację Kangoo, uchodzącą za bardzo praktyczną, umiarkowanieawaryjną, o prostej konstrukcji i, choć z mało dynamicznymi, to jednak zoszczędnymi silnikami.

 

Facelifting Renault Kangoo

Renault postanowiło odświeżyć model Kangoo. I tak oprócz zmian zzewnątrz auto posiada w swoim wnętrzu multimedialny system Renault R-Link.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Kangoo Express".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019