Wyszukiwałeś:

Kangoo X

Z X

E X

. Znaleziono 69 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kangoo Z E

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 69 wszystkich):

Elektryczny "kangur"

Renault <em>zem>apre<em>zem>entowało prototyp samochodu elektryc<em>zem>nego, <em>Kangooem> be bop <em>Zem>.E.Samoch&oacute;d dysponuje technologią bard<em>zem>o <em>zem>bliżoną do tej, w kt&oacute;rąwyposażone będą w pr<em>zem>ys<em>zem>łości seryjnie produkowane auta. Technologia ta<em>zem>najduje się obecnie w fa<em>zem>ie prac ro<em>zem>wojowych.

 

Elektryczne Kangoo od 2011 roku

Grupa Renault podjęła decy<em>zem>ję o ro<em>zem>poc<em>zem>ęciu produkcji pr<em>zem>ys<em>zem>łej wersjielektryc<em>zem>nej dostawc<em>zem>ego modelu <em>Kangooem> Express w <em>zem>akład<em>zem>ie w Maubeuge, nap&oacute;łnocy Francji, w pierws<em>zem>ej połowie 2011 roku.

 

Elektryczne Twingo w 2014 roku

W drugiej połowie 2014 roku Renault wprowad<em>zem>i elektryc<em>zem>ną wersję malutkiegoTwingo o na<em>zem>wie Twingo <em>Zem>.E., kt&oacute;re będ<em>zem>ie piątym elektryc<em>zem>nymsamochodem francuskiego producenta.

 

Tytuł Van of the Year 2012 trafia do...

... Renault <em>Kangooem> <em>Zem>.E.!  Samoch&oacute;d dostawc<em>zem>y, kt&oacute;ry w 100%jest autem elektryc<em>zem>nym <em>zem>ostał wyr&oacute;żniony pr<em>zem>e<em>zem> jury konkursu, wkt&oacute;rym uc<em>zem>estnic<em>zem>yło 22 d<em>zem>iennikar<em>zem>y europejskich. <em>Kangooem> <em>Zem>.E. <em>zem>dobył104 punkty na 168 możliwych.

 

Elektryczne modele Renault już w Polsce

Na polski rynek Renault wprowad<em>zem>a dwa pierws<em>zem>e w 100% elektryc<em>zem>ne modele. Cenyro<em>zem>poc<em>zem>ynają się od 109 990 <em>zem>ł brutto <em>zem>a model Fluence <em>Zem>.E. ora<em>zem> 79 900 <em>zem>łnetto <em>zem>a <em>Kangooem> <em>Zem>.E.

 

Zmiany w dostawczym Kangoo

Poc<em>zem>ątek roku to c<em>zem>as debiutu najpopularniejs<em>zem>ej w Europie furgonetki poniewielkich <em>zem>mianach stylistyc<em>zem>nych. Renault <em>Kangooem> dostępny będ<em>zem>ie w kilkuwersjach, w tym <em>Kangooem> <em>Zem>.E., c<em>zem>yli napęd<em>zem>ana energią elektryc<em>zem>ną. W Polsceodnowione <em>Kangooem> pojawi się w połowie roku.

 

Facelifting Renault Kangoo

Renault postanowiło odświeżyć model <em>Kangooem>. I tak opr&oacute;c<em>zem> <em>zem>mian <em>zem><em>zem>ewnątr<em>zem> auto posiada w swoim wnętr<em>zem>u multimedialny system Renault R-Link.

 

Renault sprzedało 10 tys. elektrycznych dostawczaków

Francuski producent może dumnie oddychać pełną piersią i chwalić sięnajnows<em>zem>ym sukcesem. Francki koncern <em>zem>anotował spr<em>zem>edaż 10 000 eg<em>zem>emplar<em>zem>a<em>Kangooem> <em>Zem>.E.

 

Ekologiczny koncept z Francji

Renault na targi do Paryża pr<em>zem>ywie<em>zem>ie nowy, studyjny model - Eolab. Francu<em>zem>im&oacute;wią, że stwor<em>zem>ył jeden <em>zem> najbard<em>zem>iej wydajnych samochod&oacute;wostatnich lat.

 

Ćwierć miliona elektrycznych aut Renault i Nissana

Choć na polskich drogach auta o napęd<em>zem>ie c<em>zem>ysto elektryc<em>zem>nym wciąż są r<em>zem>adkością, to w niekt&oacute;rych krajach stają się całkiem popularnymśrodkiem transportu. Koncern Renault-Nissan c<em>zem>erpie <em>zem> tego niemałe kor<em>zem>yści, hurtowo spr<em>zem>edając swoje "elektryki" w krajach, kt&oacute;reułatwiają <em>zem>akup tego typu aut.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Kangoo Z E".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019