Wyszukiwałeś:

Kangoo

. Znaleziono 238 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kangoo

Spróbuj też wyszukać: combo doblo kangoo lpg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 238 wszystkich):

Nowa gama Renault Kangoo Express

Po dziesięciu latach sprzedaży na rynek wchodzi odświeżona wersja RenaultKangoo Express. Dla zaspokojenia wszelkich potrzeb użytkownikówsamochód będzie dostępny również w wersji„krótkiej” o nazwie Kangoo Express Compact. Samochody będziemożna zobaczyć na rozpoczynających się 3 czerwca 2008r. targach AUTOTEC wBrnie.

 

Nowa gama Renault Kangoo

2,3 miliona egzemplarzy Kangoo sprzedanych na całym świecie, w tym ponadpołowa w wersji dostawczej, świadczy o ogromnym sukcesie handlowym projektuKangoo. Wersja Kangoo Express, wprowadzona na rynek w listopadzie 1997 roku,zyskała sobie licznych zwolenników wśród firm.

 

Wywrotne Renault Kangoo

Renault Kangoo i Mercedesa Klasy A łączą nie tylko funkcje charakterystycznedla samochodów z, umownie nazwijmy, segmentu familijnego. Już niebawemfrancuski kombivan może dorobić się równie niepochlebnej opinii jakniemiecki model blisko 11 lat temu kiedy światek motoryzacyjny obiegłymateriały filmowe z leżącą na dachu A Klasą w roli głównej, podczasprzeprowadzania "testu łosia".

 

Elektryczne Kangoo od 2011 roku

Grupa Renault podjęła decyzję o rozpoczęciu produkcji przyszłej wersjielektrycznej dostawczego modelu Kangoo Express w zakładzie w Maubeuge, napółnocy Francji, w pierwszej połowie 2011 roku.

 

Kangoo dla WOŚP

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, prowadzona przez JerzegoOwsiaka, zakupiła 20 samochodów Renault Kangoo. Pojazdy będąwykorzystywane w codziennej działalności hospicjów dziecięcych wcałej Polsce. Uroczyste przekazanie aut nastąpi 10 stycznia 2010 roku podczasXVIII Finału WOŚP.

 

Dwie nowe wersje Renault Kangoo

Renault jeszcze przed początkiem lata na polski rynek wprowadzi dwie nowewersje Kangoo. Będą to Grand Kangoo oraz Kangoo Helios.

 

Zmiany w dostawczym Kangoo

Początek roku to czas debiutu najpopularniejszej w Europie furgonetki poniewielkich zmianach stylistycznych. Renault Kangoo dostępny będzie w kilkuwersjach, w tym Kangoo Z.E., czyli napędzana energią elektryczną. W Polsceodnowione Kangoo pojawi się w połowie roku.

 

Czy warto kupić: Renault Kangoo I (1998-2008)

Choć Renault Kangoo nie było pionierem w segmencie kombivanów, tojednak szybko zdobyło spore uznanie i dziś jest jednym z najważniejszychmodeli osobowo-dostawczych dostępnych na rynku. Także, jeśli chodzi opierwszą generację Kangoo, uchodzącą za bardzo praktyczną, umiarkowanieawaryjną, o prostej konstrukcji i, choć z mało dynamicznymi, to jednak zoszczędnymi silnikami.

 

Facelifting Renault Kangoo

Renault postanowiło odświeżyć model Kangoo. I tak oprócz zmian zzewnątrz auto posiada w swoim wnętrzu multimedialny system Renault R-Link.

 

Wątek na forum: Silnik do Renault Kangoo 1,5 dci

Witam, mam do sprzedania silnik do Renault Kangoo 2008r 1,5 dci. Silnik sprawny, w dobrym stanie. Przebieg ok 80000km. Wszystkie sprzedawane elementy widoczne na zdjęciach. Dół silnika + głowica. Kontakt 664920000 Cena 1500plnnnZdjęcia i info nhttp://allegro.pl/renault-kangoo-1-5-dci-2008r-silnik...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018