Wyszukiwałeś:

Karl

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Karl

Spróbuj też wyszukać: Opel karl

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Oto nowy Opel Karl, brat Adama

Do gamy małych, miejskich samochodów Opla dochodzi kolejne dziecko.Dobrze znana od lat Corsa i lifestylowy Adam będą musiały zrobić miejsce dlanowego potomka. Już w przyszłym roku pojawi się Opel Karl.

 

Opel Corsa, Karl Lagerfeld i niezwykła modelka

Karl Lagerfeld, słynny projektant mody i fotograf, stworzył kalendarz OplaCorsy na 2015 rok. Obok samochodu wystąpiła jeszcze jedna modelka. Była niąChoupette, kotka birmańska, należąca do Lagerfelda.

 

Karl rozszerza ofertę małych Opli

Opel nie pozwoli, aby osoby szukające małego auta wychodziły z jego salonów niezadowolone. Poza znaną od lat Corsą i designerskim Adamem, mogą teraz wybrać także Karla, który wstrzela się w lukę międzynimi.

 
 

Opel Karl w szczegółach

O premierze tego auta na zbliżającej się wystawie samochodowej w Genewie jużpisaliśmy. Teraz Opel zdradza więcej szczegółów na temat swojejnajświeższej nowości - modelu Karl.

 
 

Geneva Motor Show 2015: Opel Karl

 

Opel Karl uzupełni ofertę niemieckiej marki w segmencie małych aut. Zaprezentowany w Genewie wciśnie się w lukę pomiędzy Corsą a najmniejszym w stawce Adamem.

 

Opel Karl wyceniony - pod koniec czerwca w salonach

Kolejny maluch od Opla dołącza do już sprzedawanych wozów - popularnej Corsy i stylowego Adama. Karl to proste i funkcjonalne auto w relatywnie atrakcyjnej cenie.

 

Opel Karl Rocks zadebiutuje w Paryżu

Niemiecki producent rozwija linię Rocks. Po modelu Adam przyszedł czas naKarla w takim wydaniu. Auto zadebiutuje już podczas salonu motoryzacyjnego wParyżu, a pierwsze zamówienia będzie można składać pod koniec tegoroku.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019