Wyszukiwałeś:

Karma

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Karma

Spróbuj też wyszukać: karmery drogowe on line

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Fisker Karma prawie gotowy

Firma Fisker Automotive czyni ostatnie kroki w kierunku wprowadzenia doprodukcji swojego samochodu hybrydowego zasilanego z gniazdka. Podpisano jużkontrakt z fińską fabryką Valmet Automotive, która zajmie się budowąaut od końca 2009 roku.

 

Fisker Karma na torze

Poprzedni weekend był bardzo pracowity dla samochodu Fisker Karma. Hybrydowawyścigówka zadebiutowała na torze Laguna Seca.

 

20 groszy za kilometr

Jeszcze parę lat temu połączenie niskiego spalania i sportowychosiągów w samochodzie było nie do pomyślenia. Odkąd firma Fiskerrozpoczęła prace nad modelem Karma taka perspektywa zaczęła być corazbardziej realna.

 

Fisker Karma już gotowy

Dosyć długo kazał na siebie czekać. W końcu jednak jest i będzie można gozobaczyć na zbliżających się targach motoryzacyjnych w Paryżu. Fisker Karmaw wersji plug-in hybrid do sprzedaży trafi już w przyszłym roku.

 

Fisker wystartował

Fisker Automotive właśnie rozpoczął w Finalndii produkcję swojegohybrydowego modelu Karma.

 

Fisker Karma znów później

Po raz kolejny docierają do nas informacje, o tym że Fisker Karma nie pojawisię tak jak wcześniej planowano.

 

Fisker Karma otrzymał potwierdzenie TÜV

TÜV (Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego) niemiecka organizacja testującai poddająca ocenie produkty przemysłowe potwierdziła zakres samochodu FiskerKarma.

 

Koniec Fiskera, ale Karma powróci

Wygląda na to, że wszystkie problemy piętrzące się wokół Fiskera od kilku lat spowodują zmianę nazwy marki. Chiński właściciel, Wanxiang, zamierza wznowić produkcję z nowym logo.

 

Fisker Karma powróci jeszcze w tym miesiącu

Zawirowania wokół marki Fisker doprowadziły nie tylko do jej przejęcia przez chińską firmę Wanxiang, ale nawet do zmiany jej nazwy na Elux. Pod tą marką powróci hybrydowy sedan Karma, którego rynkowąkarierę przerwały wspomniane perturbacje.

 

Karma Revero ? ujawniono ceny

Karma powraca, ale tym razem jako marka wskrzeszona przez chińskiego inwestora.Model Revero to nowe wcielenie samochodu znanego przedtem jako Fisker Karma,czyli głównego konkurenta Tesli.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019