Wyszukiwałeś:

Karmann

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Karmann

Spróbuj też wyszukać: karmann 2010 spomasz żary nakładki na błotnik do kia karmann

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

 
 

Producent cabrio w Polsce

Rada nadzorcza firmy Karmann - producenta samochodów typu cabrio, podjęładecyzję o przeniesieniu produkcji do Polski. Decyzja zapadła nieznacznąwiększością głosów podczas wczorajszego spotkania rady nadzorczej -informuje niemiecka prasa.

 

Karmann już w Polsce

Niemiecka spółka Wilhelm Karmann GmbH zakupiła działkę o powierzchni 7hapod budowę swojej nowej fabryki w Żarach. Do nowej fabryki przeniesionazostanie z Niemiec produkcja dachów do kabrioletów. Nakłady inwestycyjnewyniosą 10 mln euro. Początkowo zakład zatrudni 100 osób.

 

Karmann otwiera zakłady w Polsce

Karmann producent kabrioletów, systemów dachowych rozwija inwestycje w Polsce.

 

Dachy do BMW z Żar

Fabryka zlokalizowana w Żarach, należąca do niemieckiej spółkiWilhelm Karmann GmbH, zajmującej się wytwarzaniem systemów dachowychdla przemysłu motoryzacyjnego, rozpocznie produkcję dachów dokabrioletów BMW serii 1.

 

Ostatnia deska ratunku dla Karmanna

Jest szansa, że zagrożona plajtą niemiecka firma Karmann specjalizująca sięw budowie systemów dla kabrioletów, pozostanie na rynkumotoryzacyjnym. Wykupieniem przedsiębiorstwa zainteresowany jest Volkswagen.

 

Magna przejmuje fabrykę Karmanna w Żarac

Magna International kupuje dział systemów dachowych od firmy WilhelmKarmann GmbH, która w zeszłym roku ogłosiła niewypłacalność.Wartość transakcji nie została ujawniona. W ręce Magny trafi zakład wOsnabrück z 359 pracownikami oraz spółka w Polsce Karmann-GhiaŻary, w której pracuje 362 osoby.

 

Volkswagen przejmuje Karmanna

Komisja Europejska w dniu wczorajszym wydała zgodę na przejęcie przezVolkswagena części aktywów od firmy Karmann, znanej między innymi zprodukcji części dachowych do samochodów.

 

Specjalny Beetle Cabrio od Karmann

Podczas trwających właśnie targów motoryzacyjnych w Lipsku Volkswagenzaprezentował model, który jest owocem współpracy z legendarnąfirmą Karmann

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018