Wyszukiwałeś:

Katar

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Katar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

WRC: Hirvonen goni Loeba

Fin Mikko Hirvonen (Ford Focus) został zwycięzcą 55. Rajdu Akropolu -siódmej eliminacji mistrzostw świata. Drugi był Francuz Sebastien Ogier(Citroen C4), który miał 1.12 min straty.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc pnie się w górę

Krzysztof Hołowczyc (Orlen Team), jadący Nissanem Navarą z belgijskim pilotemJeanem Markiem Fortinem, zajął - według nieoficjalnych wyników -ósme miejsce na trzecim etapie Rajdu Dakar i awansował na piąte wklasyfikacji generalnej.

 

Choroba a prowadzenie auta

Czy prowadzisz samochodów mając grypę, przeziębienie, a nawet zwykłykaszel czy katar? Jeśli tak, to uważaj, gdyż jazda za kierownicą podczaschoroby jest porównywalna nawet do jazdy pod wpływem alkoholu.

 

Ważne zapachy

Podczas prowadzenia samochodu wiele czynników może wpływać negatywniena nasze reakcje. Jednym z nich są zapachy, dlatego zadbajmy, by przynajmniejte zależne od nas samych były odpowiednie.

 

Dwukolorowe Gallardo

Znowu Katar - tym razem na stoisku Lamborghini można było zobaczyć najnowsząspecjalną edycję Gallardo LP560-4 o nazwie Bicolore.

 

Wątek na forum: Made in Poland

Bądź co bądź jest to polska marka z własnym logo. Gdyby np. wypalił projekt 4E, być może poszliby za ciosem i pojawiłyby się nowe modele. Arrinera i Leopard to jednak projekty niszowe a Polska to nie Szwajcaria czy Katar. U nas jest głód zwykłego, solidnego auta za rozsądną cenę. Arrinera czy Le...

 

Nie lekceważ przeziębienia

Nie, nie będzie to tekst o możliwych powikłaniach w razie próby"przechodzenia" grypy czy nawet zwykłego przeziębienia w okresiejesienno-zimowym. Otóż okazuje się, że niebezpieczne może być nawetsamo kierowanie autem w czasie choroby.

 

Wątek na forum: Nie lekceważ przeziębienia

dla mnie to nie problem, bo dzięki wiedzy ze strony: http://pogromcymitowmedycznych.pl zdecydowałam ise i zaszczepiłem przeciw grypie. nawet katar się mnie nie ima. ~kajka

 

Lykan Hypercar, czyli bardzo drogo i bardzo szybko

Segment szybkich, mocnych i drogich supersamochodów zarezerwowanych dlaosób, które nie wiedzą, co już zrobić z pieniędzmi, ma sięcałkiem dobrze. Właśnie do tego grona dołączył kolejny model - LykanHypercar, stworzony przez arabską firmę motoryzacyjną W Motors.

 

Rolls-Royce liderem na rynku aut luksusowych

Brytyjska marka spod znaku "Ducha Ekstazy" miniony rok zalicza dobardzo udanych. Marka z Goodwood w 2013 roku ustanowiła cztery własne rekordyi jest liderem wśród marek super-luksusowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019