Wyszukiwałeś:

Katowice

. Znaleziono 454 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Katowice

Spróbuj też wyszukać: katowice zawoja katowice -warszawa katowice-środa wlkp

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 454 wszystkich):

Drogowa Trasa Średnicowa Katowice – Dąbrowa Górnicza

Z końcem września 2004 r podpisane zostało porozumienie pomiędzy UrzędemMarszałkowskim i pięcioma miastami Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Będzinoraz Dąbrowa Górnicza w sprawie przygotowania i realizacji DrogowejTrasy Średnicowej Katowice-Dąbrowa Górnicza. Teraz miasta musząokreślić swój udział w kosztach współfinansowania inwestycji oszacunkowej wartości ok.1,6 mld zł.

 

Rusza remont na A4 Katowice-Kraków

2 kwietnia rusza remont odcinka autostrady A4 Katowice – Kraków.Prace o wartości ponad 178 mln zł w ramach kontraktu z firmą Budimex-Dromexpotrwają do sierpnia 2008 roku.

 

Korki na DK 86 Katowice – Sosnowiec

W czwartek (17 maja) rozpoczął się remont kolejnego wiaduktu (okoliceRoździenia) na odcinku Katowice – Sosnowiec w ciągu drogi krajowej nr86. GDDKiA, która jest inwestorem zadania informuje o utrudnieniach natym odcinku m.in. z powodu zwężenia jezdni. Prace potrwają 18 miesięcy.

 

Koniec remontu S86 z Sosnowca do Katowic

Wreszcie kierowcy bez utrudnień mogą pokonać jedną z głównycharterii Górnego Śląska. Zakończył się remont drogi ekspresowej S86na trasie Sosnowiec – Katowice.

 

Nowe bramki na A4 Katowice-Kraków

Stalexport Autostrada Małopolska S.A. uruchomił nowe, tymczasowe stanowiskaobsługi podróżnych, zlokalizowane po prawej stronie PlacówPoboru Opłat (PPO) na koncesyjnym odcinku autostrady A4 KatowiceKraków. To pierwszy rezultat programu zwiększenia przepustowości PPO,realizowanego pod hasłem „A4 Katowice – Kraków sprawniejprzez bramki”. Jego celem jest skrócenie czasu przejazdu przezbramki w okresach wzmożonego ruchu. Koncesjonariusz ma nadzieję, że poprzyzwyczajeniu się kierowców do nowego rozwiązania przepustowość PPOmoże wzrosnąć aż o 10 proc.

 

Centrum Technologiczne Yamazaki Mazak w Katowicach

Yamazaki Mazak, największy światowy producent obrabiarek skrawających dometalu, buduje w Katowicach Centrum Technologiczne. Na Katowice wybórpadł nieprzypadkowo. Yamazaki Mazak w chwili otwarcia w 2004 roku swegooddziału w Polsce wybrał Katowice, biorąc pod uwagę rozmieszczenie polskiegoprzemysłu, możliwości komunikacyjne oraz dostępność wysokowykwalifikowanej kadry inżynierskiej. Dziś w Katowicach przy ulicy Sobieskiegomieszczą się biura Yamazaki Mazak Central Europe Oddział w Polsce. W chwiliobecnej oddział zatrudnia 21 osób, w działach handlowym,technologicznym i serwisowym.

 

Ruszają przetargi na ostatnie odcinki Drogowej Trasy Średnicowej

Niebawem rozpoczną się kolejne, ostatnie już etapy budowy Drogowej TrasyŚrednicowej na Śląsku. Właśnie ruszył przetarg na budowę dwóchzabrzańskich odcinków, tzw. części zachodniej trasy. Kolejne przetargina pozostałe dwa odcinki w Gliwicach ogłoszone będą w kolejnych miesiącach.Do wybudowania pozostało jeszcze niespełna 16 km. Docelowo Drogowa TrasaŚrednicowa, zwana także autostradą  miejską, będzie miała około 32km długości i połączy Katowice z Gliwicami. Jak wszystko potoczy sięzgodnie z planami, cała trasa będzie gotowa pod koniec 2014 roku.

 

MOSTY Katowice zaprojektują Drogę Główną Południową

MOSTY Katowice zaprojektują Drogę Główną Południową w JastrzebiuZdrój. Krajowa Izba Odwoławcza oddaliła bowiem odwołanie złożoneprzez firmę AECOM Consulting Sp. z o.o.

 

Wątek na forum: Katowice, mechanik.

Cześć, przejdę od razu do sedna, szukam zakładu która wykona dla mnie geometrie kół, jak na razie znalazłem ten zakład http://geometriakol.katowice.pl/ - Oczywiście chodzi o Katowice, ktoś go zna? Ktoś coś robił? Jak z cenami? ~Mario21x21

 

Podwyżka opłat na A4 Katowice-Kraków

Od 1 marca wzrosną ceny za przejazd autostradą A4 Katowice-Kraków.Kierowcy samochodów osobowych za przejazd całym tym odcinkiem zapłacą2 zł więcej (20 zł), motocykliści zaś 1 zł więcej (10 zł).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021