Wyszukiwałeś:

Keiper

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Keiper

Spróbuj też wyszukać: nidec REKARO

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Wątek na forum: Keiper Polska rośnie

fajnie będzie tam pracoiwać ~Trejser

 

Keiper Polska rośnie

Firma Keiper Polska zlokalizowana w Świebodzinie od 5 lat zajmuje sięprodukcją komponentów i struktur metalowych do foteli samochodowych. Firmarealizuje kolejne inwestycje oraz planuje dalszy rozwój.

 

Zamiast mleczarni motoryzacja

Niemiecka firma Vorwerk Autotec zgodnie z umową zawartą we wrześniuubiegłego roku z władzami Brodnicy wybuduje kompleks produkcyjny. Nowa fabrykabędzie wytwarzać części gumowe i metalowe dla przemysłu samochodowego.

 

Grupa Würth inwestuje w Żaganiu

Niemiecki koncern Würth inwestuje na terenie Żagańskiej Strefy Przemysłowej(Lubuskie). Po blisko 3 latach rozmów i negocjacji Grupa Würth podjęładecyzję o zakupie 43 ha pod produkcję przemysłową. Pierwszą spółką Grupyzlokalizowaną w Żaganiu będzie firma produkująca specjalistycznewyposażenie do samochodów.

 

Keiper zainwestuje w Skarbimierzu

Niemiecka Firma Keiper, będąca producentem metalowych części do fotelisamochodowych zamierza kolejny raz zainwestować w Polsce. Drugi zakładprodukcyjny prawdopodobnie powstanie w Skarbimierzu w województwieopolskim.

 

Immo Industry Group zbuduje zakład dla Keipera

Firma Keiper należąca do grupy Keiper Recaro zamierza wybudować nowy zakładprodukcyjny w naszym kraju. Fabrykę produkującą fotele samochodowe napotrzeby General Motors zbuduje w Skarbimierzu ogólnoeuropejski deweloperImmo Industry Group.

 

Keiper w wałbrzyskim Invest Parku

W najbliższych dniach Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna ma wydaćzezwolenie na prowadzenie działalności dla niemieckiej firmy Keiper. Zakładprodukcyjny, w którym wytwarzane będą siedzenia do samochodów,ma powstać w Skarbimierzu.

 

Keiper zatrudnia do fabryki w Skarbimierzu

W sumie 230 osób do końca roku znajdzie pracę w fabryce Keiper wSkarbimierzu. Fabryka koncernu Keiper Recaro Group w Skarbimierzu będziejedynym zakładem Keipera wytwarzającym fotele do ciężarówek.Produkcjasiedzeń trafi też m.in. dla gliwickiego Opla.

 

Keiper na dobre w Skarbimierzu

Keiper - niemiecki inwestor produkujący akcesoria samochodowe dokonał 2września br. uroczystego otwarcia nowej hali produkcyjnej w Skarbimierzu. Todrugi zakład Keiper’a w Polsce. Pierwszy znajduje się w Świebodzinie.

 

Motoryzacja ciągnie na Dolny Śląsk

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna złożyła wniosek do MinisterstwaGospodarki o powiększenie obszaru o kolejne 30 ha co m.in. umożliwirealizację prestiżowych inwestycji: IBM oraz Autoliv - dostawcysystemów bezpieczeństwa dla przemysłu motoryzacyjnego. Przypomnijmy,także w ubiegłym roku działalność w strefie rozpoczęło kilka firmbędących producentami komponentów dla sektora motoryzacyjnego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019