Wyszukiwałeś:

Ken X

Block X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ken Block

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

WRC: Nowy zespół w MŚ

Istnieje duża szansa na pojawienie się nowego zespołu rajdowego w WRC. Jakdonosi magazyn Autosport jego założycielem ma być Ken Block, wschodzącagwiazda amerykańskich sportów motorowych. Drugim kierowcą zespołuprzypuszczalnie miałby zostać Chris Atkinson.

 

WRC: Block rozbił auto, ale wystartuje w Walii

Kierowca zespołu Monster World Rally Team, Ken Block podczas jednego ztreningów doszczętnie rozbił swojego Forda Focusa WRC. Amerykaninwystartuje jednak w zamykającym sezon Rajdzie Walii za kierownicą rezerwowegosamochodu.

 

Ken Block i nowa linia pojazdów

Ken Block to kierowca rajdowy, który najbardziej znany jest z  widowiskowych produkcji filmowych Gymkhana. Block nie próżnuje i to nie tylko w kwestiach sportowych, ale i marketingowych.

 

Ken Block znów rozrabia

 

Ken Block testuje swoją rajdową Fiestę w sielankowej secerii, gdzie powstawał film "Miasteczko Twin Peaks"

 

Ken Block uczy jeździć Fiestą ST

Ford wspólnie z Kenem Blockiem, legendarnym już kierowcą rajdowym,przygotowali dla grupy fanów możliwość doświadczenia jedynej iniepowtarzalnej w swoim rodzaju przygody.

 

Ken Block znów rozrabia!

Kena Blocka powinni kojarzyć wszyscy. Jeśli komuś nic nie mówinazwisko Block, to ma bardzo dużo do nadrobienia. Ken wypuścił właśnie doInternetu szóstą już część Ghymkhany.

 

Oto nowa zabawka Kena Blocka

Ken Block na swoim Facebooku zaprezentował swój najnowszy pojazd,który na nowo definiuje wyrażenie "motoryzacyjnypotwór". Oto F-150 RaptorTRAX.

 

Ken Block szaleje w LA. Oto Gymkhana 7!

Ken Block jest już żywą legendą. Ojcowie razem z synami śledzą jego poczynania i z niecierpliwością wyczekują kolejnych jego produkcji. Gość ma to coś, czego każdy szuka w idealnym kandydacie na męża dla swojej córki. Tym razem Block oferuje Gymkhanę 7 i 845-konnego Mustanga z 1965 roku...

 

Gymkhana 9 - Ken Block znów szaleje

Najsłynniejszy specjalista od driftu znów w kacji. Ken Blockzaprezentował dziewiątą część swoich zmagań. Tym razem wraca do korzeni isprawdza swój najnowszy samochód - Forda Focusa RS RX.

 

Ken Block pokazał nową maszynę - Hoonicorn V2

Ten egzemplarz Forda Mustanga powstał w 1965, ale drugie życie rozpocząłprawie pół wieku później. Ken Block przy współpracyekipy Hoonigan stworzył z niego maszynę do ekstremalnego driftowania.Poznajcie ulepszoną wersję samochodu Hoonicorn V2.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Ken Block".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019