Wyszukiwałeś:

Kenworth

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kenworth

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Nowa testownia silników DAF

DAF oficjalnie otworzył swoje najnowocześniejsze Centrum TestowaniaSilników w holenderskim Eindhoven. Nowy obiekt posiada 20 komórtestowych i jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznieośrodków tego typu na świecie.

 

Recesja to wyzwanie dla zakładów DAF, Kenworth i Peterbilt

Firma PACCAR uruchamia nowe, innowacyjne ośrodki produktowo-techniczne wzakładach  produkcyjnych  Kenworth, Peterbilt oraz DAF. Koncernzaprezentuje szeroką gamę wiodących innowacji technicznych, oboknajnowocześniejszych silników, propozycji usługowych oraz wszystkichpojazdów produkowanych przez zakłady grupy PACCAR.

 

PACCAR nagrodzony za ekologię

Firma Kenworth, jedna z marek koncernu PACCAR do której należyrównież DAF, otrzymała prestiżową nagrodę „Doskonałość wdziedzinie czystego powietrza” od amerykańskiej Agencji OchronyŚrodowiska (EPA). Kenworth to pierwszy producent pojazdów użytkowych,który otrzymał to wyróżnienie od momentu powstania nagrody.

 

Silnik PACCAR MX na rynku amerykańskim

PACCAR, właściciel firmy DAF Trucks, latem 2010 roku wprowadzi na rynekamerykański silnik PACCAR MX, przeznaczony do montażu w samochodachciężarowych marek Kenworth i Peterbilt.

 

PACCAR- kolejny rok sukcesów

Firma PACCAR, właściciel marek Kenworth, Peterbilt i DAF, dostarczyła w rokuubiegłym 78.800 pojazdów do klientów na całym świecie, a wynikfinansowy za IV kwartał w porównaniu z tym samym okresem rokupoprzedniego były zdecydowanie lepszy. To m.in. spowodowało, że po razkolejny od 72 lat, firma zakończyła rok z zyskiem.

 

PACCAR ogłasza wyższe przychody i zyski

„Firma PACCAR zanotowała wyższe przychody i zysk netto za pierwszykwartał 2011 r.” – powiedział Mark Pigott, prezes i dyrektorgeneralny. Solidne wyniki bilansowe i dodatni przepływ pieniężny PACCARumożliwiły spółce zwiększenie inwestycji w celu poprawy wydajnościdziałalności produkcyjnej oraz wsparcia programów rozwoju produktu.Inwestycje przyczynią się do długoterminowego rozwoju spółki”– dodał.

 

PACCAR na plusie

Firma PACCAR zarobiła w drugim kwartale 2011 r. 239.7 mln dolarów, adochody ze sprzedaży netto i usług finansowych w drugim kwartale wyniosły3,96 mld dolarów. Jest to zdecydowany wzrost w porównaniu doanalogicznego okresu w roku 2010.

 

Rekordowe przychody firmy PACCAR

Osiągnięte przez firmę PACCAR w trzecim kwartale przychody w wysokości 4,26mld dolarów były najwyższe w całej historii firmy – mówiMark Pigott, Prezes i Dyrektor Generalny. – Wyższe zyski zawdzięczamyzwiększonym dostawom samochodów ciężarowych, większej sprzedaży narynku wtórnym i rozwojowi działalności w zakresie usług finansowych nacałym świecie.

 

DAF na wystawie Delhi AutoExpo

Firma PACCAR zaprezentowała ciężarówkę premium DAF CF na DelhiAutoExpo, największym motoryzacyjnym pokazie w Indiach. "Indie są jednymz największych i najszybciej rozwijających się rynkówsamochodów ciężarowych na świecie. Impreza AutoExpo jest znakomitąokazją do pokazania naszego wiodącego w branży produktu DAF hinduskimklientom komercyjnym'', powiedział Dan Sobic, wiceprezes zarządu PACCAR.

 

Oto Ciężarówka Roku do ciężkich zastosowań

Końcówka i początek roku to czas różnego rodzajuplebiscytów, w których wyłaniane są samochody roku. Swojeodpowiedniki mają także najcięższe pojazdy poruszające się po drogach. Iwłaśnie poznaliśmy zwycięzcę w segmencie pojazdów do ciężkichzastosowań

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019