Wyszukiwałeś:

Kia X

LOTOS X

Cup X

2009 X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kia LOTOS Cup 2009

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Kia LOTOS Cup 2009 - zapowiedź

Już za niespełna 3 tygodnie na torze Hungaroring odbędzie się pierwszategoroczna runda wyścigów markowych Kia LOTOS Cup. Kierowcy wsamochodach Kia Picanto i Kia cee`d rozpoczną rywalizację o tytułymistrzowskie i zwycięstwa w pucharach Picanto LOTOS Cup i cee`d LOTOS Cup.

 

KIA Lotos Cup: Węgierskie starcie

Na węgierskim torze Hungaroring zainaugurowane zostały tegoroczne WyścigoweSamochodowe Mistrzostwa Polski. Pierwszym liderem Picanto LOTOS Cup po wygraniuobu wyścigów, został Michał Kijanka, natomiast w cee’d LOTOS Cuprównież dwukrotnie zwyciężał Kamil Raczkowski.

 

Kia Lotos Cup: Runda nr 2 - Poznań

Jeszcze nie opadły emocje po inauguracyjnym wyścigu na torze Hungaroring, azawodniczki i zawodnicy startujący w wyścigach samochodowych z cyklu Kia LOTOSCup rozpoczęli przygotowania do drugiej rundy, która odbędzie się wnajbliższy weekend na torze w Poznaniu.

 

Kia Lotos Cup: Emocje w Pozaniu

Druga runda wyścigowego serialu Kia LOTOS Cup na poznańskim torze przyniosłacały szereg sensacyjnych wydarzeń. Po raz pierwszy w historii markowychpucharów pierwsze pole startowe wywalczyła dziewczyna, sprawiając sobiewymarzony prezent urodzinowy.

 
 
 

KIA Lotos Cup 2009

 

Relacja z KIA Lotos Cup 2009 , który odbył się na torze Hungaroring (Węgry). W materiale wideo wyścig Ceed'ów oraz Picanto - mojeauto.tv

 

Picanto LOTOS Cup 2009

 

Materiał wideo z Picanto LOTOS Cup 2009 - mojeauto.tv

 

Rusza KIA LOTOS Cup

Już 30 kwietnia wystartuje trzecia edycja cee'd LOTOS Cup. Cykl markowychwyścigów rozpocznie zmagania na torze Hungaroring na Węgrzech.

 

"Maluch" kontra Ferrari

Popularny "maluszek" stanie w szranki z nie byle jakim autem, bo znajnowszym Ferrari 458 Italia. Brzmi jak żart? Trochę tak, ale jest to jednak"najprawdziwsza prawda". Dodatkowo, do tego niecodziennego pojedynkudojdzie w nie byle jakim miejscu, bo na torze Nürburgring.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Kia LOTOS Cup 2009".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019