Wyszukiwałeś:

Kia X

cee X

d X

Cup X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kia cee d Cup

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Puchar Kia cee'd potwierdzony

W najbliższych dniach pierwsi kierowcy nowego Pucharu pro_cee'da będąodbierali swoje samochody. Lista uczestników najnowszego sportowegoprzedsięwzięcia KIA Motors Polska nie jest jeszcze zamknięta, kierowcywyścigowi wciąż jeszcze mają szansę wziąć udział w bardzo atrakcyjnymcyklu wyścigów.

 

Rusza puchar Kia cee'd i Kia Picanto! + [video]

Już dziś zawodniczki i zawodnicy startujący w serii wyścigówmarkowych KIA LOTOS Cup rozpoczną rywalizację o zwycięstwo już nie tylko wPicanto LOTOS Cup, ale także w cee`d LOTOS Cup. Pierwsza runda oddzie sięna torze Hungaroring koło Budapesztu.

 

KIA Lotos Cup: Emocjonujący Hungaroring

Na torze Hungaroring pod Budapesztem rozpoczęła się tegoroczna rywalizacja otytuły mistrzów Polski w cyklu wyścigów markowych KIA Lotos Cup.Po raz wtóry na tym obiekcie pojawili się zawodnicy w samochodachPicanto walczący w Picanto Lotos Cup, po raz pierwszy można było obserwowaćw wyścigach samochody Kia procee`d, których kierowcy walczą ozwycięstwo w cee`d Lotos Cup.

 

KIA LOTOS Cup w Poznaniu

Druga runda zmagań o tytuły mistrzów Polski w wyścigach markowych zcyklu KIA LOTOS Cup oddzie się w ostatni weekend lipca na torze w Poznaniu.Liderem klasyfikacji cee`d LOTOS Cup jest zwycięzca obu wyścigów winauguracyjnej rundzie pucharu, Kamil Raczkowski, podobnie w stawcezawodników Picanto LOTOS Cup z kompletem punktów przewodzi MaciejKopański.

 

KIA Lotos Cup: Liderzy pokonani

Druga runda zmagań w wyścigach markowych z cyklu KIA LOTOS Cup odbywała sięw upale, na rozpalonym słońcem poznańskim torze. Zarówno kierowcyrywalizujący w niewielkich Picanto, jak i jeżdżący w szybkich cee`dach mieliokazję na własnej skórze poczuć się niczym hutnicy tuż obok pieca dowytopu surówki. Jednak nie rozgrzane wnętrza samochodów były dlazawodników KIA LOTOS Cup największym wyzwaniem.

 

Kia LOTOS Cup 2009 - zapowiedź

Już za niespełna 3 tygodnie na torze Hungaroring oddzie się pierwszategoroczna runda wyścigów markowych Kia LOTOS Cup. Kierowcy wsamochodach Kia Picanto i Kia cee`d rozpoczną rywalizację o tytułymistrzowskie i zwycięstwa w pucharach Picanto LOTOS Cup i cee`d LOTOS Cup.

 

KIA Lotos Cup: Węgierskie starcie

Na węgierskim torze Hungaroring zainaugurowane zostały tegoroczne WyścigoweSamochodowe Mistrzostwa Polski. Pierwszym liderem Picanto LOTOS Cup po wygraniuobu wyścigów, został Michał Kijanka, natomiast w ceed LOTOS Cuprównież dwukrotnie zwyciężał Kamil Raczkowski.

 

Kia Lotos Cup: Runda nr 2 - Poznań

Jeszcze nie opadły emocje po inauguracyjnym wyścigu na torze Hungaroring, azawodniczki i zawodnicy startujący w wyścigach samochodowych z cyklu Kia LOTOSCup rozpoczęli przygotowania do drugiej rundy, która oddzie się wnajbliższy weekend na torze w Poznaniu.

 

Rusza KIA LOTOS Cup

Już 30 kwietnia wystartuje trzecia edycja cee'd LOTOS Cup. Cykl markowychwyścigów rozpocznie zmagania na torze Hungaroring na Węgrzech.

 

KIA Lotos cee'd Cup na Słowacji

Po krótkiej wakacyjnej przerwie, wracają do rywalizacji uczestnicy KiaLotos Cup 2010. Tegoroczny sezon to prawdziwe zwiedzanie Europy. Tym razem, naIV rundę wyścigów kierowcy przeniosą się na Słowację.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Kia cee d Cup".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019