Wyszukiwałeś:

Kirchhoff

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kirchhoff

Spróbuj też wyszukać: kirchhoff-praca praca man

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Kirchhoff inwestuje obok Opla

Firma Kirchhoff Polska Assembly wybuduje na terenie Katowickiej SSE zakładprodukujący metalowe elementy nadwozia. Inwestycja pochłonie do połowy 2007r. co najmniej 37 ml zł, a zatrudnienie znajdzie około 200 osób.

 

Kirchhoff - inwestycje, inwestycje

Niemiecka korporacja Kirchhoff Automotive GmbH & KG posiada w Polsce dwaprzedsiębiorstwa: Kirchhoff Polska Sp. z o.o. w Mielcu i Kirchhoff PolskaAssembly w Gliwicach. Ponadto Kirchhoff Polska uczestniczy w zarządzaniu innymprzedsiębiorstwem w Europie Środkowo-Wschodniej, Kirchhoff Hungaria wEsztergom na Węgrzech.

 

Nowy zakład Kirchhoff Automotive

W Gliwicach otwarto zakład produkcyjny Kirchhoff Polska Assembly, firmynależącej do niemieckiego koncernu motoryzacyjnego Kirchhoff Automotive.Dotychczasowe nakłady inwestycyjne wyniosły 10 milionów euro.

 

Rośnie znaczenie Kirchhoffa w Polsce

Kirchhoff Automotive zainwestował w Polsce ponad 50 mln EUR, a sprzedaż rocznaprzekracza 100 mln EUR. We trzech polskich zakładach w Mielcu i Gliwicach izatrudnionych jest 800 osób.

 

Następne projekty Kirchhoffa

Działająca już w Podstrefie Gliwickiej firma KIRCHHOFF POLSKA ASSEMBLY Sp. zo.o. uruchamia drugi projekt w Katowickiej SSE. Spółka rozbuduje halęprodukcyjną i zainstaluje linię do spawania i zgrzewania na potrzebyprzemysłu motoryzacyjnego.

 

Kirchhoff otwiera narzędziownię w Mielcu

1 czerwca br. uroczyście otwarto narzędziownię Kirchhoff Polska w Mielcu,firmy należącej do niemieckiego koncernu motoryzacyjnego Kirchhoff Automotive.Łączna wartość nowej inwestycji wynosi 4,2 miliony euro.

 

Kirchhoff: Mniej pracy i mniej pieniędzy

W związku z kryzysem w branży motoryzacyjnej, mielecki zakład należący dofirmy Kirchhoff Polska musiał ograniczyć tydzień pracy do czterech dni.Wiąże się to również z obniżeniem pensji pracowników. Tymsamym spółka chce zapobiec zwolnieniom.

 

Kirchhoff z nowoczesną malarnią w Gliwicach

Kirchhoff Automotive zakończył inwestycję polegającą na uruchomieniu nowejmalarni KTL w zakładzie Kirchhoff Polska Assembly w Gliwicach. Linia mazwiększyć wydajność niemieckiej korporacji, której kluczowąumiejętnością jest tłoczenie, zgrzewanie, spawanie i montaż części izespołów do nadwozi samochodów osobowych.

 

10 lat Kirchhoff Polska

Firma  Kirchhoff Polska S.A. w Mielcu obchodziła 10. rocznicęrozpoczęcia działalności produkcyjnej. Przez 10 lat działalności w Polscefirma zainwestowała 105 mln euro w fabryki w Mielcu i Gliwicach. W tym roku nainwestycje w Polsce przeznaczono kolejnych 20 mln euro.

 

Prawie 1 mln kilometrów Skodą Fabią!

Peter Kirchhoff z Niemiec swoją Fabią przejechał prawie 1 mlnkilometrów. Auto trafiło do muzeum czeskiego producenta w MladaBoleslav.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019