Wyszukiwałeś:

Kizashi

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kizashi

Spróbuj też wyszukać: volvo s40

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Tajemnicze Kizashi od Suzuki

Na razie zbyt wiele o nim nie wiadomo. Jedno jest tylko pewne. Auto pojawi sięna nadchodzących targach motoryzacyjnych we Frankfurcie. Prawdopodobnie będzieto czterodrzwiowy koncept, którego wersja produkcyjna pojawi się dopiero w2010 roku.

 

Suzuki Kizashi - trzecia odsłona

Na wystawie samochodowej w Nowym Jorku (od 20 marca) zadebiutuje trzecie jużwcielenie koncepcyjnego modelu Suzuki Kizashi.

 

Zamaskowany Kizashi

Nowy model Suzuki trafi pod koniec roku do salonów. Auto zbudowane nakoncepcie Kizashi, pokazanym na targach w Nowym Jorku rok temu, będzieprzedstawicielem segmentu średnich sedanów.

 

Suzuki z klasy premium

Suzuki wprowadza na rynek całkowicie nowy model – sportowego sedanaKizashi, bazujący na serii projektów koncepcyjnych Kizashi. Autoniestety trafi póki co tylko na rynek Japonii i StanówZjednoczonych.

 

Nowe Suzuki wjeżdża na polski rynek

Suzuki Kizashi to całkowicie nowy model, będący pierwszym w historii Suzukinależącym do segmentu D. Jeszcze w tym roku Kizashi trafi do sprzedaży wpolskiej sieci dealerów japońskiej marki.

 

Suzuki Kizashi: Świeża krew

Do gamy Suzuki dołączył właśnie nowy model. Już dawno japońska marka niemiała w swojej ofercie tak dobrze wyglądającego przedstawiciela segmentu D.Czy piorunująca stylistyka, bogate wyposażenie i ciekawa nazwa wystarczą byzawojować w segmencie?

 

Suzuki Kizashi: Wcale nie jest tak różowo

3 Witam, Widzę że chyba salony nie potrafiąsprzedać tego auta i stąd takie pochlebne opinie wystawione przez pracownikówtej marki... Niestety nie jest tak różowo z Kizashi. Po pierwsze samochód mazbyt małą gamę silników do wyboru- mamy wybór między...

 

Wątek na forum: Suzuki Kizashi: Świeża krew

W Suzuki same stuki. Bardzo dziękuję za auto klasy fiata za ponad 100 tys. Pomyłka jakaś. ~aaa

 

Koniec Kizashi i Grand Vitary

Japoński producent ogłosił, że modele Kizashi oraz Grand Vitara (znana naniektórych rynkach jako Escudo) nie będą dalej produkowane. Co więcejnie zanosi się by w najbliższym czasie powstali następcy.

 

Suzuki Kizashi z wadliwą przekładnią CVT

Polski oddział Suzuki rozpoczął akcję serwisową, w ramach której doautoryzowanych serwisów zapraszani będą właściciele niektórychegzemplarzy modelu Kizashi z bezstopniową przekładnią CVT.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019