Wyszukiwałeś:

Klasa X

B X

br X

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa B br

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Wątek na forum: Mercedes CLC

Ale *****. Chyba nikt nie myślał, że Mercedes zrobi ładne auto. Wcześniej "bródka" w SLK, teraz bok przypominający poprzednie C Sportcoupe. Niech się wezmą chłopacy w Mercedesie w garść i niech zrobią PRAWDZIWEGO konkurenta BMW 1, Audi A3, Volvo C30 (a rozumiem, że w ten segment celują ...

 

Klasa C od 130.500 zł

Polski oddział koncernu DaimlerChrysler opublikował ceny modelu Mercedes klasabr>C. Auto to trafi do polskich salonów w połowie kwietnia br.

 

C-klasa kombi już w produkcji

Zaledwie kilka dni po światowej premierze Mercedesa klasy C w wersji kombi nabr>wystawie samochodowej we Frankfurcie, ruszyła pełną parą jego produkcja wbr>fabryce Mercedesa w Bremie.

 

Nowa Klasa E od 182.500 zł

Ruszyła właśnie przedsprzedaż nowej generacji E-klasy w polskich salonachbr>Mercedesa. W początkowym okresie podstawowym modelem w ofercie będzie E 220br>CDI BlueEfficiency, którego cena zaczyna się od 182.500 zł.

 

Chińskie auta bezpieczniejsze niż Duster

Co przesądza o wyborze przez Ciebie auta? Jeśli najbardziej albo nabr>równi z innymi czynnikami cenisz sobie poczucie wyjątkowegobr>bezpieczeństwa, to zachęcamy do sprawdzenia, jakie ubiegłoroczne nowości nabr>Starym Kontynencie okazały się najbezpieczniejsze. Jak zwykle o wszystkimbr>przesądzili specjaliści z Euro NCAP.

 

Tak dużo w jednym miesiącu jeszcze nigdy nie sprzedali

Tegoroczny wrzesień był dla Mercedesa szczególnym miesiącem. Zebr>sprzedażą na poziomie 142.994 nowych aut miesiąc ten był rekordowym wbr>historii niemieckiej marki. Największy udział w tym sukcesie miały modelebr>kompaktowe oraz odnowiona Klasa E, a także nowa Klasa S.

 

Mercedes S Klasa Coupe oficjalnie

Jest piękny. Piękny i nie ma sensu dyskutować z tym faktem. Nowy modelbr>zaprezentowany przez Mercedesa to jedno z najładniejszych coupe ostatnich lat.br>Auto swoją premierę będzie mieć w Szwajcarii, na salonie samochodowym br>w Genewie.

 

100-tysięczny Mercedes CLA

Od chwili rynkowego debiutu w Europie w kwietniu 2013 r. Mercedes-Benz sprzedałbr>na całym świecie już ponad 100 tys. egzemplarzy modelu CLA - w tym ponad 1100br>sztuk w Polsce. Łącznie, kompaktowe Mercedesy nowej generacji - klas A, B, CLAbr>i GLA - znalazły już ponad 800 tys. nabywców, z czego ponad 5,5br>tysiąca na naszym rynku.

 

Klasa V z napędem na wszystkie koła

Podczas zbliżającej się wystawy samochodowej w Paryżu premierę będziebr>mieć Mercedes klasa V po raz pierwszy w wersji ze stałym napędem na obiebr>osie. Wersja V250 BlueTec 4Matic do sprzedaży trafi jeszcze pod koniec br.

 

Klasa S liderem wśród topowych limuzyn

Kończący się już powoli rok będzie rekordowym dla flagowej limuzynybr>Mercedesa. Sprzedaż S-klasy przekroczy granicę 100 tysięcy egzemplarzy, a nabr>polskim rynku już sprzedano ponad pół tysiąca sztuk tego modelu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa B br".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019