Wyszukiwałeś:

Klasa X

B X

. Znaleziono 965 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa B

Spróbuj też wyszukać: małe samochody Mercedes Klasa E segment b

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 965 wszystkich):

Wszystko o samochodach Mercedes Klasa B

Mercedes klasy B zadebiutował na polskim rynku w czerwcu 2005 roku. Nazwana przez producenta kompaktowo-sportowym vanem, nowa klasa B uzupełniła w ten sposób początek modelowego alfabetu Mercedesa. Największą zaletą Mercedesa klasa B jest jego przestronność. Mimo że samochód ma rozmiary typowego ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Kolejna czwórka rozbita

EuroNCAP opublikowała wyniki testów zderzeniowych kolejnych czterech modeli.br>Tym razem surowym kryteriom oceny zostały poddane Mazda 3, Audi Q7, Citroen C4br>Picasso oraz Mercedes klasa B.

 

B Klasa od 2008 w gazie

Mercedes zamierza w najbliższym czasie rozwinąć swoją paletę modelibr>wyposażonych w instalację gazową. W przyszłym roku na rynku pojawi siębr>wersja B Klasy z silnikiem benzynowym oraz gazowym układem zasilania.

 

Mercedes klasa B: kompaktowy, sportowy, turystyczny...

Pomieszanie z poplątaniem. Tak można pokrótce scharakteryzować obecnebr>tendencje w motoryzacji. Bo jak inaczej nazwać to, że Mercedes, którybr>jeszcze niedawno utożsamiany był z dużymi bądź nieco mniejszymi limuzynami,br>teraz oferuje także takie auta jak klasę A czy B.

 

Nowa A- i B-Klasa od 2012 z Polski?

Nowe generacje małych Mercedesów Klasy A i B pojawią się w sprzedażybr>dopiero w 2012 roku. O produkcję tych samochodów w przyszłości walczybr>między innymi Polska.

 

Całkowicie nowa B-klasa

B klasa, choć należy do niezwykle popularnego segmentu modeli kompaktowych,br>nigdy nie należała do najlepiej sprzedających się Mercedesów. Bbr>może nowa generacja tego modelu, która już niebawem pojawi się nabr>drogach, zmieni tę sytuację. Premiera światowa nowej B-klasy oczywiście jużbr>we wrześniu na wystawie samochodowej we Frankfurcie.

 

Mercedes Klasy B od AMG?

Ostatnio pojawiły się informacje, że otwierająca gamę Mercedesówbr>Klasa A otrzyma wersję AMG. Okazuje się, że następny w kolejce jest Mercedesbr>Klasy B.

 

Elektryczna Klasa B Mercedesa

Do Paryża Mercedes przywiezie koncepcyjny projekt B-Klasy. Producent aut zebr>Stuttgartu przedstawia pierwszy w historii samochód zbr>trójramienną gwiazdą na masce, który będzie posiadał napędbr>elektryczny.

 

Ponad milion sprzedanych egzemplarzy Klasy B

Mercedes Klasa B swoją premierę miał 2005 roku i od tego czasu dobr>klientów niemiecki producent dostarczył ponad milion egzemplarzy.

 

Klasa Bo po liftingu już w salonach

U polskich dilerów marki Mercedes-Benz można już zamawiaćbr>odświeżoną Klasę B. W modelu zmieniono m.in. zderzaki oraz wprowadzonobr>kilka poprawek w kabinie. Cennik rozpoczyna się od ponad 100 tys. złotych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa B".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018