Wyszukiwałeś:

Klasa X

CLA X

. Znaleziono 137 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa CLA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 137 wszystkich):

Mercedes CLA: Gdy A Klasa to za mało

Najnowsza kompaktowa Klasa A pojawiając się na rynku zrobiła wiele szumu,głównie przez stylistykę. Jednak jeśli ktoś jest indywidualistą i nie interesuje go mimo wszystko sztampowy kompakt to wtedy powinien skierowaćswój wzrok w kierunku najnowszego auta ze Stuttgartu, Mercedesa CLA.Znamy również ceny tego modelu na polskim rynku.

 

Produkcja Mercedes CLA rozpoczęta

Z taśmy produkcyjnej w węgierskiej fabryce Mercedesa zjechał już pierwszyMercedes CLA. Najnowszy model ze Stuttgartu po raz pierwszy zadebiutował natargach motoryzacyjnych w Detroit.

 

Mercedes CLA 200: TEST- WIDEO

Ten samochód będzie miał okazję zapisać się na kartach historiimarki Mercedes. Przede wszystkim dlatego, że jest to jeden z najładniejszychmodeli w historii marki ze Stuttgartu. Czy poza ciekawą aparacyją posiadatakże inne atuty?

 

CLA Shooting Brake w planach marki Mercedes

Scenariusz ma być taki sam jak miało to miejsce w przypadku CLS. NajnowszyMercedes CLA pojawi się również w wersji CLA Shooting Brake.

 

100-tysięczny Mercedes CLA

Od chwili rynkowego debiutu w Europie w kwietniu 2013 r. Mercedes-Benz sprzedałna całym świecie już ponad 100 tys. egzemplarzy modelu CLA - w tym ponad 1100sztuk w Polsce. Łącznie, kompaktowe Mercedesy nowej generacji - klas A, B, CLAi GLA - znalazły już ponad 800 tys. nabywców, z czego ponad 5,5tysiąca na naszym rynku.

 

Mercedes CLA Shooting Brake - najmniejsze kombi z gwiazdą

Mercedes nie ustaje w rozszerzaniu palety swoich modeli. Entuzjastycznie przyjęty model CLA będzie od teraz dostępny także w wersji Shooting Brake.Po polsku - kombi.

 
 

Mercedes-AMG wzmacnia modele CLA i GLA

Do grona najmocniejszych kompaktów świata dołączają Mercedesy CLA, CLA Shooting Brake oraz mały crossover GLA. Wszystkie tradycyjnie bazują nahatchbacku Klasy A, który niedawno wprowadził do oferty wzmocniony silnik 2,0 turbo.

 

Mercedes-Benz CLA 200 Shooting Brake: sztuka użytkowa

Powstał jako mniejsza wersja zjawiskowego Mercedesa CLS Shooting Brake, który niebawem... zniknie z rynku z powodu marnego popytu. Czy CLA Shooting Brake się obroni? Wnioskując po zachwycie jaki budzi swoim wyglądem- ma na to szanse.

 

Mercedes CLA i CLA Shootnig Brake odświeżone

W Stuttgarcie postanowili wprowadzić zmiany w dwóch modelach CLA i CLAShooting Brake. Pojawiły się nowości w wyglądzie obu modeli i Mercedeswprowadza nową jednostkę do gamy, 109-konnego diesla. Poznaj Mercedesa CLA iCLA Shooting Brake po faceliftingu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa CLA".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019