Wyszukiwałeś:

Klasa X

E X

. Znaleziono 787 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa E

Spróbuj też wyszukać: klasa E diesel

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 787 wszystkich):

Wątek na forum: E klasa 2010 - prezentacja

To jet KUPA a nie Mercedes To jeat jakiś klon Koreańso Chińsko Japoński. Najbrzydsza <em>klasaem> E w jej Historii. A po prezentacji klasy C tak pięknie się zapowiadało. Idzie chyba kryzys bo Mercedes eksperymentuje z linią nadwozia i przy otwieraniu przedniej maski nie podnosi się gril. Znajdź podobne forum Mercedes Klasa E

 

Mercedes klasa E ad 2009!

W połowie przyszłego roku Mercedes przedstawi klasę E po liftingu. Jednakprawdziwa rewolucja szykuje się w 2009 roku. Wtedy pojawi się zupełnie nowa<em>klasaem> E. Mojeauto.pl pierwsze w Polsce prezentuje wizję nowego modelu.

 

Mercedes Klasa E: Przedsmak możliwości

Mocniejsze silniki, bogatszy pakiet bezpieczeństwa i świeży wygląd. Narozpoczynającym się już niebawem na salonie samochodowym w Nowym JorkuMercedes zaprezentuje zliftingowaną wersję klasy E, która stanowi pewnewprowadzenie do zapowiedzianej na 2009 rok nowej generacji tego modelu.

 

Klasa E po liftingu

Naprawdę niewielkie zmiany stylistyczne sprawiają, iż Mercedes <em>klasaem> E pofaceliftingu na pierwszy rzut oka nie różni się od poprzednika. Większeróżnice widać po zajęciu miejsca za kierownicą, odpaleniu silnika iruszeniu w drogę.

 

Nowa Klasa E od 182.500 zł

Ruszyła właśnie przedsprzedaż nowej generacji E-klasy w polskich salonachMercedesa. W początkowym okresie podstawowym modelem w ofercie będzie E 220CDI BlueEfficiency, kt&oacute;rego cena zaczyna się od 182.500 zł.

 

Nowa Klasa E kombi

Debiutująca w marcu na europejskim rynku nowa generacja Mercedesa klasy Esprzedaje się niemal tak dobrze jak przysłowiowe ciee bułeczki. Odlistopada ten trend może się jeszcze zwiększyć. Do sprzedaży trafi bowiemwersja kombi E-klasy.

 

Karbonowa Klasa E

Mercedes uległ modzie polegającej na maksymalnym odchudzaniu swoichsamochod&oacute;w. Jak donosi niemiecka prasa, już niebawem do produkcjiwejdzie <em>Klasaem> Eejsza o 350 kg.

 

Mercedes Klasa E: Gruntowna przemiana

Mercedes zaprezentowała facelifting Klasy E od razu przestawiając wersjęsedan i kombi. To co rzuca się w oczy to przede wszystkim zmienione światłaprzednie, kt&oacute;re zlewają się w jedną całość. Do tej pory mieliśmydo czynienia z Mercedesem potocznie zwanym "okularnikiem" teraz czaschyba pomyśleć nad nowym pseudonimem.

 

Mercedes Klasa E W213 ? brak weny u projektantów

Dziś możemy to już oficjalnie ogłosić – Mercedes przedstawiłświatu najnowszą generację Klasy E o oznaczeniu kodowym W213. Kultowy iuznany przez wielu model teraz debiutuje z nowymi rozwiązaniami technicznymi,silnikiem wysokoprężnym oraz stylistyką. Do tej ostatniej podchodzimy bardzo sceptycznie. Poznaj szczeg&oacute;ły dziesiątej generacji Mercedesa Klasy E.

 

Mercedes Klasa E W 213 - znamy polskie ceny!

Mercedes na początku miesiąca pokazał światu najnowszą generację Klasy E.A my dziś przedstawiamy Wam polski cennik tego modelu. Na zakup E W213 musimy przygotować minimum 190 000 złotych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa E".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018