Wyszukiwałeś:

Klasa X

M X

. Znaleziono 490 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Klasa M

Spróbuj też wyszukać: terenowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 490 wszystkich):

Przyszła G-klasa

Najprawdopodobniej w przyszłym roku Mercedes wprowadzi do sprzedaży następcęsłynnego "Gelaendewagen". "Samochód terenowy" będzieoczywiście większy od M-klasy - za cel bierze Range Rovera i Hummery.

 

Mercedes klasa E ad 2009!

W połowie przyszłego roku Mercedes przedstawi klasę E po liftingu. Jednakprawdziwa rewolucja szykuje się w 2009 roku. Wtedy pojawi się zupełnie nowam>klasam> E. Mojeauto.pl pierwsze w Polsce prezentuje wizję nowego modelu.

 

Papamobile - pojazd papieża

Przy okazji pielgrzymki Ojca Św. Benedykta XVI do Polski nie sposób niewspomnieć o pojazdach, jakimi poruszali się kiedyś papieże i jak to wyglądaw dniu dzisiejszym.

 

V8-ka dla M-klasy

Mercedes m>Klasam> M będzie teraz miała pod maską nowy, ośmiocylindrowy silnikDiesla. Nowa jednostka napędowa, generująca moc 306 KM będzie oferowana odpaździernika.

 

Doposażona R-Klasa

Znakomicie sprzedająca się nowa m>Klasam> R Mercedesa oferowana będzie z dwiemanowymi jednostkami napędowymi. Od jesieni paleta silników tego modelupowiększy się o wersje R 280 CDI 4Matic i R 63 AMG 4Matic.

 

Klasa C 63 AMG

457 koni mechanicznych oraz 600 Nm maksymalnego momentu obrotowego stawiająnajnowszą generację Mercedesa klasy C w wersji AMG na czele stawki modeliśredniej klasy segmentu premium pod względem mocy. W sprzedaży najmocniejszaC-m>klasam> znajdzie się dopiero na początku przyszłego roku.

 

C-klasa z długim tyłem

Na wystawie we Frankfurcie zaprezentowany zostanie Mercedes m>klasam> C w wersjikombi. Auto to będzie czerpać ze wszystkich rozwiązań swojego mniejszegobrata, a przy tym będzie oferować największą w segmencie przestrzeńbagażową.

 

Odmieniona R-klasa

Jeden z najsłabiej sprzedających się modeli Mercedesa - m>klasam> R - doczekałsię zmian, które mają pomóc mu odmienić ten stan rzeczy.Odświeżony van z gwiazdą na masce światową premierę ma na rozpoczynającejsię dziś wystawie samochodowej w Nowym Jorku.

 

Mercedes CLA: Gdy A Klasa to za mało

Najnowsza kompaktowa m>Klasam> A pojawiając się na rynku zrobiła wiele szumu,głównie przez stylistykę. Jednak jeśli ktoś jest indywidualistą i nie interesuje go mimo wszystko sztampowy kompakt to wtedy powinien skierowaćswój wzrok w kierunku najnowszego auta ze Stuttgartu, Mercedesa CLA.Znamy również ceny tego modelu na polskim rynku.

 

Mercedes i opancerzona Klasa M

Do gamy specjalnych opancerzonych Mercedesów Guard dołącza m>Klasam> M.Fani niemieckich SUVów, którzy obawiają się o swoje życiemogą podróżować bezpieczniej dzięki nowemu opancerzonej wersji SUVaze Stuttgartu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Klasa M".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018