Wyszukiwałeś:

Kodiaq

. Znaleziono 179 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Kodiaq

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 179 wszystkich):

Skoda rozpoczyna kampanię modelu Kodiaq

Czeski producent rusa z kampanią nowego modelu z segmentu SUV. Kodiaq mierzący4,7 metra wyróżnia się największym bagażnikiem w klasie i trzecimrzędem siedzeń. Auto zadebiutuje na rynku na początku 2017 roku.

 

Skoda Kodiaq - Oto wnętrze wyczekiwanego modelu

Skoda Kodiaq zostanie oficjalnie zaprezentowana 1 września wieczorem. Dziśjednak możemy zobaczyć, jak wygląda wnętrze SUV-a z Mlada Boleslav,  zpozoru jest identyczne, jak to w topowym Superbie.

 

Skoda Kodiaq oficjalnie!

Po wielu miesiącach oczekiwań, w końcu wiemy jak prezentuje się nowy„niedźwiedź” z Czech, czyli Skoda Kodiaq. To pierwszysiedmioosobowy SUV tej marki wyposażony we wszystkie najnowsze zdobyczetechnologiczne.

 

Skoda Kodiaq - znamy cenę SUV-a z Mladej Boleslav

Wystartowały targi motoryzacyjne w Paryżu. Na tej imprezie swoją premieręma duży SUV Skody o nazwie Kodiaq. Polski importer aut z Mladej Boleslav przedstawił podstawową cenę nowego modelu.

 

Skoda Kodiaq ? polskie ceny

Podczas salonu motoryzacyjnego w Paryżu czeski producent zaprezentowałprodukcyjną wersję modelu Kodiaq. Przy okazji importer opublikował polskieceny siedmiomiejscowego SUV-a, który z pewnością będzieprzyszłorocznym hitem.

 

Skoda Kodiaq - wystartowała produkcja!

W czeskim zakładzie Skody w Kvasinach rozpoczęto produkcję nowego SUV-a.Skoda Kodiaq jest produkowana w tej samej fabryce, gdzie montowany jest modelSuperb oraz Yeti.

 

Skoda Kodiaq - poznaj pełny cennik

Polskie przedstawicielstwo czeskiej marki ujawniło w końcu pełny cennik ilistę wyposażenia długo oczekiwanego SUV-a. Model Kodiaq w najtańszymwydaniu z silnikiem 1.4 TSI 125 KM kosztuje 89 900 zł.

 

Skoda Kodiaq Sportline - dynamiczny SUV

Skoda Kodiaq prezentuje kolejne oblicze. Po wersji uterenowionej przyszedł czasna sportową odmianę. Wersja Sportline charakteryzuje się dynamicznymwyglądem zewnętrznym. 

 

Skoda Kodiaq - ponad tysiąc zamówień!

To było do przewidzenia. Ledwo Kodiaq pojawił się na polskich drogach, azapotrzebowanie na ten model przewyższa możliwości produkcyjne czeskiegoproducenta. W samej przedsprzedaży zebrano ponad tysiąc zamówień nanowego SUV-a.

 

Skoda Kodiaq RS już w sprzedaży

Skoda Kodiaq RS to najmocniejszy i najszybszy SUV czeskiej marki. Auto możnajuż zamawiać, bo znane są jego ceny.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019